Pledi izpārdošana! Atlaides līdz 40%!

Pirts piederumi

Filtri
Kategorija
  • Pirts dvieļi
  • Pirts halāti
  • Pirts svārki
  • Pirts sarafāni
Cena
   
Komplekti
Izmērs
Krāsa
Sastāvs

Pircēju atsauksmes (11)

 
2019-09-28

Standus, norėčiau minkštesnio. Siūlus teko pačiai nusikarpyti. Pakuotė buvo suplyšusi. Spalva tokia, kokios ir norėjau. Kaina atitinka kokybę.

Lina
 
2019-09-28

Standus, norėčiau minkštesnio. Siūlus teko pačiai nusikarpyti. Pakuotė buvo suplyšusi. Spalva tokia, kokios ir norėjau. Kaina atitinka kokybę.

Lina
 
2019-09-27

Labs un kvalitātīvs

Tatjana

Pirts piederumi ļaus Jums ērti izbaudīt pirts priekšrocības un priekus, jo tā ir nodarbošanās, kas palīdz ķermenim un dvēselei. Sildīšanās pirtī būs ļoti patīkama un mājīga, ja pasūpēsieties par speciāliem tekstila izstrādājumiem. Pirts svārki un pirts sarafāni ļaus patīkami izbaudīt visu pirts siltumu visā ķermenī. Tas ir speciāli pirtij paredzēts apģērbs, kas nodrošina gaisa caurlaidību un lielisku gaisa absorbāciju. Izmantojot parastu modeli, tas nodrošinas pārvietošanās brīvību un komfortu - galu galā pirts ir relaksācijas procedūra. Gan vīriešu, gan sieviešu pirts apģērbs ir veidots tā, lai būtu ērti ģērbties un ērti valkājams - bez siksnām vai rāvējslēdzējiem.

Pirts audumam ir jābūt lieliskām absorbācijas īpašībām - tādā veidā audums aizsargā ķermeni no temperatūras atšķirībām pēc iziešanas no pirts un lecot ūdenī, palīdz ātrāk izžut. Cita ne mazāk svarīga īpašība ir maigums un mīkstums. Pirtī mūsu āda ir pakļauta karstumam, tāpēc tā var kļūt jūtīgāka, tāpēc maigums ir ļoti svarīgs. Šī iemesla dēļ visi pirts piederumi, kurus atradīsiet mūsu interneta veikalā, ir ļoti maigi un mīksti. Šim nolūkam īpaši piemēroti ir dabīgās kokvilnas izstrādājumi, kas ir ne tikai ļoti mīksti, patīkami uz tausti, bet arī saglabā šīs īpašības pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Šī šķiedra lieliski uzsūc ūdeni, tāpēc izvēloties kokvilnu varat būt pārliecināti, ka pirts piederumi būs īpaši ērti lietošanā, funkcionāli un izturīgi.

Pirts dvieļi - viens no svarīgākajiem atribūtiem pirtī, kas ir ļoti būtisks. Pirts priekiem paredzētie dvieļi ir izgatavoti tā, lai tie pēc iespējas īsākā laikā uzsūktu pēc iespējas vairāk mitruma, un nodrošinātu patīkamu pieskārienu ādai. Savam sortimentam esam izvēlējušies īpaši mīkstus frotē dvieļus, kas ir pūkaini un krāsaini. Šie pirts dvieļi ir izgatavoti no neskaitāmām cilpām, kas maigi pieguļ ķermenim un mainot savu formu apskauj jūs omulībā un siltumā. Pirts dvieļi dzirkst visdažādākajās krāsās, kā arī ir īpaša izskata dvieļi, kurus viegli atpazīsiet, tāpēc to būs ērti lietot lielā draugu kompānijā, un sabiedriskājās pirtīs tas vienmēr noderēs.

Lasīt vairāk