Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Pirts piederumi

Pircēju atsauksmes

 

552 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Halāts VELOUR-430

Ostsin kingituseks.

 

3 zvaigznes

Dydis neatitiko dėl neaiškaus aprašymo

 

4 zvaigznes

Halāts VELOUR-430

Ļoti patik auduma kvalitāte un krāsa ļoti skaista(atšķiras no datorā redzamās krāsas).Izmērs ir liels(L izmēram piemerotaks M izmērs).Kvalitate ļoti laba.

Daudzi apzinās pirts nozīmi, tādēļ vēl lielāka komforta nodrošināšanai nepieciešami kvalitatīvi piederumi. Pirts piederumi ļaus izbaudīt visus pirts priekus un priekšrocības, galu galā tā ir izklaide, kas palīdz gan ķermenim, gan dvēselei.

Pirts piederumi mājām

Iešana pirtī būs ļoti patīkama un jauka, ja parūpēsities par īpašiem tekstilizstrādājumiem. Pirts svārki un vannas sarafāni ļaus izbaudīt pirts siltumu visā ķermenī. Tas ir speciāli pirtij paredzēts apģērbs, kas nodrošina gaisa caurlaidību un lielisku mitruma absorbciju. Izmantojot parastu modeli, tas nodrošinās pārvietošanās brīvību un komfortu - galu galā pirts ir relaksācijas procedūra. Kvalitatīvs, skaists pirts apģērbs gan vīriešiem, gan sievietēm ir veidots tā, lai to būtu viegli apģērbt un ērti valkāt - bez siksnām vai rāvējslēdzējiem.

Pirts dvieļi - viens no svarīgākajiem atribūtiem pirtī, kas ir ļoti būtisks. Pirts priekiem paredzētie kokvilnas dvieļi ir izgatavoti tā, lai tie pēc iespējas īsākā laikā uzsūktu pēc iespējas vairāk mitruma, un nodrošinātu patīkamu saskari ar ādu. Savam sortimentam esam izvēlējušies īpaši mīkstus frotē dvieļus, kas ir pūkaini un krāsaini. Šie pirts dvieļi ir izgatavoti no neskaitāmām cilpām, kas maigi pieguļ ķermenim un mainot savu formu apskauj jūs omulībā un siltumā. Pirts dvieļi dzirkst visdažādākajās krāsās, kā arī ir īpaša izskata dvieļi, kurus viegli atpazīsiet, tāpēc tos būs ērti lietot lielā draugu kompānijā, un sabiedriskajās pirtīs tas vienmēr noderēs.

Neaizmirsīsim par stilīgu, mīkstu halātu, kas pēc pirts radīs neaprakstāmu prieku! Kokvilnas halāti ir lieliski piemēroti mitruma absorbēšanai, sviedru novēršanai un sasildīšanai, nodrošinot maksimālu komfortu.

Tekstilizstrādājumi pirtīm

Pirts audumam ir jābūt ar izcilām ūdens absorbcijas īpašībām - tādā veidā audums aizsargā ķermeni no temperatūras maiņām pēc iziešanas no pirts un peldes, palīdz ātrāk izžūt. Cita ne mazāk svarīga īpašība ir maigums un mīkstums. Pirtī mūsu āda ir pakļauta karstumam, tāpēc tā var kļūt jūtīgāka, tāpēc maigums ir ļoti svarīgs. Šī iemesla dēļ visi pirts piederumi, kurus atradīsiet mūsu interneta veikalā, ir ļoti maigi un mīksti. Šim nolūkam īpaši piemēroti ir dabīgās kokvilnas izstrādājumi, kas ir ne tikai ļoti mīksti, patīkami pieskaroties, bet arī saglabā šīs īpašības pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Šī šķiedra lieliski uzsūc ūdeni, tāpēc izvēloties kokvilnu varat būt pārliecināti, ka pirts piederumi būs īpaši ērti lietošanā, funkcionāli un izturīgi.

Kur iegādāties kvalitatīvus pirts piederumus?

Vēlaties iegādāties augstas kvalitātes pirts piederumus? Izvēloties Nostra pirts piederumus (dvieļi, halāti utt.), tie sniegs vislabāko pirts pieredzi. Jūs varat iepirkties internetā neatkarīgi no savas atrašanās vietas. Tas ir vienkārši un ērti. Mēs piedāvājam pirts piederumus par īpaši zemu cenu un iespēju maksāt vēl lētāk, izmantojot akcijas piedāvājumu. Kvalitatīvi produkti par īpaši zemu cenu - tas ir iespējams kopā ar Nostra!

avatar