Iepērkoties par vismaz 50 EUR dvieļu komplekta cena tikai 4.99 EUR! Vairāk informācijas!

Lins – no seniem laikiem augstu vērtēta šķiedra, kas zināma ar tās izcilajām īpašībām. Atklājiet lina dvieļu priekšrocības – tie ir izturīgi, mīksti un maigi tekstila izstrādājumi, kas lieliski atbilst ādas vajadzībām pēc ūdens procedūrām.

Lasīt vairāk
Atvainojamies, tomēr šajā kategorijā preču nav.

Lina dvieļi ir viena no labākajām izvēlēm jūsu vannas istabai. Lina audums jau sen ir augstu novērtēts tā izturības, dabiskuma un citu izcilu īpašību, piemēram, ilgmūžības, izturības, elastības u.c. dēļ. Mīkstie lina dvieļi – tā ir greznība un elegance, kuras pieskārienu varēsiet sajust pēc katras vannas vai saunas un baudīt maigumu un komfortu.

Kāpēc izvēlēties lina dvieļus?

Kāpēc lina dvieļi ir vieni no labākajiem? Lins – tā ir dabiska, ekoloģiska šķiedra, kas ir lieliski piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tas ir patīkams ādai, neizraisa alerģijas vai kairinājumu. Lina dvieļi virtuvē, vannas istabā un saunā sniegs mājīgumu, siltumu un ideāli no ādas uzsūks visas ādas piles.

Ja vēlaties maksimālu komfortu un funkcionalitāti, izvēlieties kokvilnas un lina kombināciju – šāds dvielis ne tikai lieliski uzsūks mitrumu, bet arī būs ārkārtīgi silts, mīksts, pūkains un ārkārtīgi mājīgs. 

Lina dvieļi jūsu vannas istabai

Lins – ekoloģija, maigums un lieliska mitruma uzsūkšana. Šos greznos dvieļus cilvēki izvēlas jau daudzus gadus, kas tikai apliecina lina piemērotību šim tekstilizstrādājumam. Lina dvieļi uzsūc vairāk ūdens nekā citas līdzīgas šķiedras. Un nevajadzētu aizmirst par citām izcilām lina īpašībām, piemēram, tie ir pretalerģiski.

Šādi dvieļi vannas istabā ir stila un elegances akcents, tos raksturo izturība, ilgmūžība, izturība pat pret lielu mazgāšanas reižu skaitu. 

Lina dvieļi mūsu piedāvājumā

Piedāvājam dažāda izmēra (70x140 cm utt.) kvalitatīvus, izcilas kvalitātes lina un kokvilnas dvieļus. Tie ir lieliski piemēroti vannai, saunai. Lielāko piedāvājuma daļu veido krāsaini dvieļi, kas, pateicoties plašajai krāsu paletei, iederēsies daudzos interjeros. Dvieļi ar krāsainām līnijām būs ideāls risinājums klasiskajam stilam, taču ne sliktāk izskatīsies arī modernā vai kādā citā stilā. 

Kur nopirkt kvalitatīvus lina dvieļus?

Vai vēlaties iegādāties augstas kvalitātes lina dvieļus? Apskatiet „Nostra“ piedāvājumu – mūsu tekstilizstrādājumi atbilst šiem kritērijiem. Izvēlieties no plašā klāsta un ar prieku izbaudiet šos dvieļus un to priekšrocības. Mūsu produktiem ir pievilcīgas cenas, un mūsu akcijas piedāvā lielisku iespēju maksāt mazāk.

Kvalitatīvi, skaisti, labi, lieli lina dvieļi var būt lieliska dāvana kāzās, kāzu gadadienā vai jebkurā citā gadījumā, ja vēlaties uzdāvināt ko greznu, praktisku un tajā pašā laikā solīdu.

avatar