Zīdaiņa segas meklēšana - tas ir ļoti atbildīgs process, jo mazuļa segai jāatbilst visaugstākajiem standartiem. Mūsu sortimentā ir vieglas, nelielas 100x135 cm segas, kas lieliski iederēsies jūsu mazuļa gultiņā un nodrošinās veselīgu, drošu un saldu miegu. Kādas segas ir vislabākās jūsu bērnam? Dabiskas, kvalitatīvas un maigas kā mammas apskāviens.

Kā izvēlēties segas izmēru?

100x135 cm ir mazuļa gultiņas standarta izmērs. Apsverot, kādu izmēru izvēlēties, vispirms ņemiet vērā bērna gultiņas izmērus, kā arī bērna augumu. Segai nevajadzētu krist ārā no gultas, tā nedrīkst būt pārāk liela un veidot lielas krokas. No otras puses, arī pārāk maza sega nav laba izvēle. Segai vajadzētu droši ieskaut guļošo bērnu un tai vajadzētu būt nedaudz garākai par bērna augumu no pēdām līdz kaklam.

Segas 100x135 par zemāku cenu

Mūsu sortimentā izvēlieties 100x135 cm segas par īpaši zemu cenu. Šeit atradīsiet no rūpīgi atlasītiem materiāliem izgatavotas, izturīgas augstas kvalitātes bērnu segas, kas nodrošina vislabāko miega pieredzi. Mūsu piedāvājumā ir plānas, vieglas segas vasarai un biezas, siltas segas ziemai. Bērnu segas ir vieglas, tāpēc mazulis gulēšanas laikā nejutīs diskomfortu. 

Kur iegādāties kvalitatīvas 100x135 cm segas?

Sega ir viens no būtiskākajiem gultas elementiem. Ja jūs interesē labas, ērtas un maigas 100x135 cm segas, kas izgatavotas no veselībai draudzīgiem materiāliem, mēs piedāvājam jums pievilcīgas cenas un plašu klāstu. Internetā tās nopirkt ir ļoti ērti un viegli.

Lasīt vairāk