Bambusa dvieļi. Spied šeit!

Ja jūs guļat karaliskā izmēra gultā, visticamāk, jums noderēs palagi 200x220. Lai Jūsu miegs būtu maksimāli ērts, izvēlieties palagus ar gumiju. Mūsu plašajā preču klāstā Jūs atradīsiet tieši Jums ideāli piemērotus palagus par ļoti pievilcīgām cenām. 

Palagu ar gumiju priekšrocības

Kāpēc uzvelkamie palagi ir labākā jūsu izvēle? Palagi ar gumiju atšķiras no parastajiem palagiem ar to, ka tiem pa visu perimetru ir iešūta gumijas lente. Pateicoties šai lentei, palags ideāli pārklāj matraci un stingri turas pie tā malām. Elastīgais trikotāžas audums labi stiepjas, kas ļauj viegli uzvilkt palagu matracim.

Palags ar gumiju ir lieliski piemērots pat visjūtīgākajiem gulētājiem, kā arī tiem, kas guļ daudz, jo gumijas lente neļauj palagam noslīdēt no matrača un novērš tā savelšanos un saburzīšanos, un ideāli gluds pamats nodrošina Jums mierīgu miegu.

Parasti palagi ar gumiju tiek izgatavoti no trikotāžas, kas ir 100 % kokvilnas audums, kurš satur sevī visas šīs dabiskās šķiedras izcilās īpašības. Trikotāžas palags ar gumiju būs mīksts, maigs, labi absorbēs mitrumu un ļaus ādai elpot. Tas būs ļoti patīkams ādai, nebūs kairinošs un alerģisks, tāpēc būs piemērots pat tiem, kam ir jutīga āda, un vecāki droši varēs  tajos izguldināt savus bērnus. 

Uzvelkamie palagi internetā

Palags ar gumiju 200x220 ir ideāla izvēle lielam matracim. Ja vēlaties to nopirkt ātri un ērti, pērciet to internetā. Nostra piedāvājuma klāstā palagu ar gumiju ir neticami daudz, ar filtru palīdzību Jūs varēsiet sašaurināt meklēšanu un izvēlēties tieši savām vajadzībām vispiemērotāko.

Iepērkoties tiešsaistē, jūs esat neatkarīgs no vietas un laika, tāpēc varat parūpēties par saviem gultas piederumiem gan dienā, gan vakarā, pat naktī, mājās, darbā, sabiedriskajā transportā vai pat dodoties ceļojumā uz ārzemēm.

Iepirkšanās internetā ir jūsu dārgā laika taupīšana. Vien iedomājieties, cik daudz laika jūs pavadītu, ceļojot pa parastajām tirdzniecības vietām, meklējot savai gultai vispiemērotāko gultas veļu. Un vēl laiks, kas jāpavada sastrēgumos! Ir taču pilnīgi skaidrs, ka iepirkties internetā ir nesalīdzināmi ērtāk un ātrāk. 

Palagi ar gumiju 200x220 mūsu piedāvājumā

Kur pirkt labus palagus ar gumiju 200x220?

Vai esat ieinteresēts nopirkt labus palagus lētāk? Vai ilgojaties pēc maksimāla komforta miegā? Tad ir pienācis laiks aplūkot Nostra piedāvājumu un izvēlēties pareizo gultas veļas izmēru un krāsu. Mūsu gultas veļai ir izcila kvalitāte un ļoti laba cena. Mēs Jums piedāvājam iespēju izbaudīt vēl labākus piedāvājumus lielisku akciju laikā.

Lasīt vairāk