50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,39 €

Radot bērnu gultas veļas komplektus, viss tiek darīts ar vislielāko rūpību un uzmanību pievēršot detaļām, jo bērnu gultas veļa - nav nekāds noslēpums - ne tikai ir kvalitatīva, izturīga, viegli kopjama, bet arī skaista, krāsaina un droša pat mazākajiem tās lietotājiem. Tātad, izvēloties mūsu gultas veļu bērnu gultiņām, varat būt droši, ka mēs palīdzēsim nodrošināt patīkamu un ērtu miegu jūsu bērnam vai mazulim.

Vislabākais bērniem

Bērnu gultas veļa parasti tiek izgatavota no kokvilnas. Šī ir labākā izvēle, jo tieši kokvilna tiek uzskatīta par vispiemērotāko šķiedru bērnu gultas veļai. Tā ir elpojoša un ļauj mazuļa ādai brīvi elpot, novēršot pārkaršanu un svīšanu. Un, ņemot vērā to, ka mazuļi daudz guļ, grozās un miega laikā nespēj regulēt ķermeņa temperatūru, šīs kokvilnas īpašības ir ārkārtīgi svarīgas. Tas ir viens no galvenajiem kokvilnas gaisa caurlaidības ieguvumiem, runājot par bērnu gultas veļu un kvalitatīvu miegu.

Jāpiemin arī šīs dabiskās šķiedras mīkstums, maigums - kokvilna ir ļoti patīkama ādai, tā nekairina un nav alerģiska, tāpēc tā ir ideāli piemērota alerģiskiem bērniem. Gultas veļas komplekti, kas izgatavoti no šīs šķiedras, būs piemēroti bērniem, kuriem ir jutīga, ļoti jutīga āda vai pat kādas ādas problēmas. Maigā un nealerģiskā kokvilna neradīs diskomfortu, jo tā ir ārkārtīgi maiga.

Tekstilizstrādājumi bērnistabai

Bērnistabas tekstilizstrādājumi parasti ir krāsaini, spilgti vai gaišos pasteļtoņos, tos bieži rotā jauki attēli. Tirgū ir ļoti plaša izvēle. Turklāt, mēs tam varam saskatīt vairākas priekšrocības. Viena no tām ir jauka gultas veļa bērniem ar mašīnu, pateicoties kurai bērns labprātāk dodas uz gultiņu. Droši vien tā ir visiem zināma problēma, kad bērns nevēlas iet gulēt? Lūk arī atbilde - krāsaina, skaista gultas veļa var būt efektīvs šīs problēmas risinājums!

Plašais krāsu un dizainu klāsts ļauj bērna gultas veļu pielāgot dominējošajai bērnistabas krāsai. Jūs varat arī viegli atrast  gultas veļu bērna iecienītākajās krāsās vai tādu, kas dekorēta ar viņa iemīļotajiem varoņiem.

Mēs piedāvājam katūna un flaneļa gultas veļu bērniem. Abi audumi ir izgatavoti no dabīgām kokvilnas šķiedrām ar ļoti labām, veselībai draudzīgām īpašībām. Katūns nav biezs, ir patīkams ādai, tas ir blīva pinuma audums. Flanelis ir ārkārtīgi mīksts un maigs, pateicoties augšējam pūku slānim, tas ir lieliski piemērots ziemai.

Mūsu piedāvātie bērnu gultas veļas komplekti

Kur iegādāties skaistu un augstas kvalitātes bērnu gultas veļas komplektu?

Vai meklējat skaistu, kvalitatīvu, antialerģisku, ērtu, lētu bērnu gultas veļu? Mūsu piedāvājumā ir ļoti plašs bērnu gultas veļas komplektu klāsts par īpaši zemu cenu, turklāt Jūs varat ietaupīt vēl vairāk, ja iegādājieties preces akcijas laikā. Iepērcieties Nostra interneta veikalā.

Mūsu bērnu gultas veļas komplekti ir piemēroti gan mājām, gan bērnudārziem. Visi bērnu gultas veļas komplekti ir veselīgi un droši, izgatavoti no augstas kvalitātes audumiem, kurus ir viegli kopt, tie ilgi saglabā košās krāsas un reprezentatīvo izskatu pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm.

Bērnu gultas veļas komplekti internetā - ja vēlaties iegādāties ērti un ātri.

Lasīt vairāk