Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Vismazākajiem mēs cenšamies nodrošināt vismīkstāko, visērtāko un visaugstāko kvalitāti. Izņēmums nav arī gultas veļa gultiņai, šūpulim vai ratiņiem. Mēs ļoti rūpīgi šujam zīdaiņu gultasveļu un garantējam, ka mūsu gultasveļa bērniem 100x135 nodrošinās maksimālu komfortu Jūsu mazulim. Satīns, moka satīns, katūns, flanelis - šie visi audumi ir lieliski piemēroti jaundzimušo mazuļu ādai un saldam miegam.

Nostra bērnu gultasveļa

Mūsu sortimentā pašiem mazākajiem ir tikai dabiski audumi. Mēs piedāvājam katūna un flaneļa izstrādājumus bērnu gultiņām. Katūns ir ļoti viegls un plāns, taču tai pat laikā - izturīgs un neaprakstāmi mīksts. Flaneļa uzkārstā virsma garantē perfektu maigumu, un ziemā tā būs neaizstājama siltuma un omulīguma izvēle. Abi audumi ir izgatavoti no dabiskas kokvilnas šķiedras. Kokvilna jaundzimušajiem un bērniem ir ideāla, jo tā elpo, ir bezgala maiga un mīksta. Tā nekairina ādu pat bērniem ar alerģiju. Šī gultasveļa labi iederēsies gan bērnu gultiņā, gan ratiņos un šūpulī.

Mūsu bērnu gultasveļa ir visdažādākajās krāsās ar jaukiem zīmējumiem. Dzeltenā, zilā, rozā, zaļā un citās krāsās ar rotaļu lācīšiem, bitēm, tauriņiem, zvaigznītēm un daudz daudz ko citu. Ir plaša izvēle gan zēniem, gan meitenēm.

Bērnu gultasveļa par zemām cenām

Vai vēlaties iegādāties bērnu gultasveļu ratiņiem vai gultiņai par izdevīgu cenu? Nostra interneta veikalā Jūs atradīsiet plašu zīdaiņu gultasveļas izvēli par ļoti pievilcīgām cenām. Lēta, dabiska un augstas kvalitātes gultasveļa ir unikāla iespēja iegādāties par nelielām investīcijām lieliskus tekstilizstrādājumus ērtam un omulīgam miegam.  Turklāt mēs sniedzam iespēju samaksāt vēl lētāk, kad gultasveļai ir akcija!

Kur nopirkt kvalitatīvu bērnu gultas veļu?

Klusi, saldi un omulīgi gulošam mazulim ir vajadzīga maiga, kvalitatīva, skaista gultasveļa.  Mēs pārdodam bērnu gultasveļu par ļoti pievilcīgu cenu. Nodrošiniet kvalitatīvu miegu savam bērniņam - izvēlieties gultasveļu no mūsu sortimenta tiešsaistē, bet mēs parūpēsimies par Jūsu pirkuma operatīvu piegādi. Mūsu interneta veikalā pat visgreznākā luksus gultasveļa būs lēta, ja izmantosiet akciju cenas.

Lasīt vairāk