Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Vienguļama, divguļama, dažādi garumi un platumi - gultasveļas izmēru klāsts tirgū ir ļoti plašs, tāpēc nav grūti atrast vajadzīgo, pat ja nepieciešams nestandarta izmērs. Izmantojot Nostra piedāvājumu klāstu, katrs varēs atrast savai gultai piemērotāko gultasveļu. Vai aktuāli ir lielie izmēri? Mēs piedāvājam 220x240 cm izmēra gultasveļu īpaši lielām segām. Augsta kvalitāte, ilgizturība, stilīgs izskats ir mūsu gultas piederumu galvenā iezīme. 

Gultas veļa internetā - ērti un ātri

Pieņemot lēmumu par guļamistabas tekstilizstrādājumu arsenāla atjaunināšanu, visticamāk, apsvērsiet dilemmu - vai iepirkties parastajā vai interneta veikalā. Pēdējais ir ārkārtīgi populārs un pievilcīgs tā daudzo priekšrocību dēļ. Pirmkārt, vēlamo gultas veļu varat iegādāties internetā, pat neizejot no mājas vai biroja. Tas ir ļoti ērti, jo Jūs varat iepirkties nedēļas nogalē, strādājot no mājām, pat darbdienas pusdienlaikā, baudot smaržīgu kafiju.

Vēl viens aspekts - neatkarība. No kā? No laika, atrašanās vietas, veikala darba laika utt. Un tas nozīmē, ka gan dienā, gan vakarā, pat naktī, mājās, darbā, automašīnā, kafejnīcā vai pat atvaļinājumā svešā valstī varat iegādāties guļamistabas gultas piederumus. Turklāt Jums nebūs jārēķinās ar parastā veikala darba laiku, kas, visticamāk, sakrīt ar jūsu darba laiku. Tātad varat iegādāties gultasveļu no jebkuras vietas un jebkurā laikā.

Iepērkoties internetā, nevajadzēs satraukties par to, kā saņemt preci.  Pēc gultasveļas iegādes mūsu interneta veikalā izbaudiet maksimālas ērtības, jo mēs piegādāsim Jūsu pirkumu ātri un bez problēmām.

Iespēja veikt pirkumus internetā mūsdienu mūžīgajā steigā un laika trūkumā dzīvojošajiem ir kā glābiņš, kas palīdz efektīvi ietaupīt laiku, izvairīties no ilgas staigāšanas pa veikaliem, no sastrēgumiem utt. 

Nostra 220x240 gultasveļas priekšrocības

Mūsu 220x240 gultas veļa izceļas ar greznību, kuru rada satīns, kā arī ar izturīgumu un stilu. Satīns ir dabīgs materiāls, kas austs no kokvilnas šķiedrām, tas ir iekļāvis sevī visas apskaužamās kokvilnas īpašības. Tā kā satīna gultasveļa ir ļoti maiga, mīksta un elpojoša, Jūs miegā nesvīdīsiet un jutīsieties komfortabli gan ziemā, gan vasarā. Satīna veļai raksturīgs spīdums, kas radīs Jūsu guļamistabā greznu, izsmalcinātu interjeru un patiesi karalisku gaisotni. Satīna gultasveļa ideāli piekļaujas ķermenim, tā ir ļoti viegla un maiga, nodrošinot vislabāko miegu. Vēl viens ieguvums ir šīs veļas vieglā apkope un izturība, tāpēc varat būt drošs, ka satīna veļa saglabās krāsas bagātību, spīdumu un maigumu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Tā patiks visiem, ka prot novērtēt augstu kvalitāti, nevainojamu izskatu un izturību.

Kvalitatīvā Nostra divguļamā veļa 220x240 ir liela izmēra, tāpēc lieti noderēs, ja jums ir liela sega un Jūs guļat karaliskā izmēra gultā. 

Gultasveļa 220x240 mūsu piedāvājumā

Kur nopirkt labu 220x240 cm lielu gultasveļu?

Ja vēlaties savam guļamistabas interjeram pievienot grezno un eleganto 220x240 gultasveļu par zemu cenu, izvēlieties to no Nostra piedāvājumu klāsta. Mēs piedāvājam jūsu mājām augstas kvalitātes gultasveļu no lieliskas kvalitātes auduma - izturīga, piesātināti krāsaina un apveltīta ar satriecošu spīdumu.  Pievilcīga cena, un vēl akcija, kas sniedz iespēju maksāt vēl mazāk, pamudinās Jūs bez vilcināšanās veikt perfektu pirkumu saldam miegam. Un mēs parūpēsimies par Jūsu pasūtījuma piegādi.

Lasīt vairāk