Gultasveļa ar izmēru 200x220 cm ir viena no populārākajām, tāpēc tās piedāvājums ir milzīgs. Izvēloties, jāvadās no kvalitātes un ilgizturības kritērijiem. Tie palīdzēs Jums izvēlēties ideālu, komfortu nodrošinošu gultasveļu, kura priecēs Jūs ar savu maigumu, mīkstumu, izturību un vieglo kopšanu. Nostra piedāvājuma klāstā jūs atradīsiet plašu gultasveļas 200x220 sortimentu, tik plašu, ka pat visizvēlīgākie atradīs vispiemērotāko savām vēlmēm, guļamistabas interjeram vai vienkārši vissimpātiskāko. 

Kādu gultasveļas izmēru izvēlēties?

Pareizi izvēlēties gultas veļas izmēru būs viegli, ja precīzi zināt sava spilvena un segas izmērus. Tiesa, dažreiz tiek pieļauta kļūda, izvēloties gultasveļu tieši tāda paša izmēra, kā segas un spilvena pamats. Ir svarīgi, lai gultasveļa būtu nedaudz lielāka. Vispirms tāpēc, ka mazgāšanas laikā veļa mēdz nedaudz sarauties. Otrkārt, nedaudz lielāka gultasveļa ilgi paliks tīrāka un ērtāka gulēšanai, nekā tad, kad sega un spilvens ir cieši apvilkti ar veļu. 

200x220 gultas veļa

200x220 cm ir ļoti populārs gultas veļas izmērs, tāpēc izvēle ir ļoti liela un cenu diapazons ļoti plašs. Nepadodieties kārdinājumam - neticami zemām cenām par zemas kvalitātes gultasveļu, bet dodiet priekšroku dabīgām, augstas kvalitātes šķiedrām, teiksim, kokvilna būs lieliska izvēle. Mūsu sortimentā 200x220 kokvilnas gultas veļa ir no: satīna, mako satīna, lina audekla, burzīta katūna, kā arī no jauktajām šķiedrām. Un, protams, dabiska, veselīga un maiga gultasveļa noderēs visiem - gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Satīna gultas veļa 200x220 radīs jūsu guļamistabā karaliskas greznības un ideālas elegances gaisotni, pateicoties satīna smalkajam spīdumam, kas padara šī auduma izskatu satriecoši skaistu. Flanelis būs lielisks risinājums ziemai - ar mīkstajām uzkārstajām pūkām uz auduma virsmas šī gultasveļa ir neticami mīksta, omulīga un silta.  Burzītais katūns? Arī lielisks variants. Tas ir viegls, maigs audums daudzās spilgtās krāsās, tai pat laikā tas ir ļoti izturīgs, pat ja tiek ilgi lietots. Lina audekla izturību, dabiskumu un gaisa caurlaidību var vienkārši apskaust, tāpēc lina veļa ir ideāla izvēle gan vasarai, gan ziemai. Ja jūs vēlaties gultas veļu par zemu cenu, bet vēlaties baudīt kvalitāti un izturību, izvēlieties jaukto šķiedru gultasveļu, kas patīkami pārsteigs Jūs ar savām labajām īpašībām.

Kokvilnas gultasveļa ir elpojoša, novērš svīšanu un ļauj ādai brīvi elpot. Tā nekairina ādu, nav alerģiska, tai ir patīkami pieskarties, tā ir piemērota pat jutīgai un alerģiskai ādai.

Divvietīgā gultasveļa 200x220 ir piemērota kā pieaugušajiem, tā arī gara auguma bērniem.

Gultasveļa 200x220 mūsu piedāvājumā

Kur nopirkt labu 200x220 cm lielu gultasveļu?

Vai gribat uzzināt, kur nopirkt kvalitatīvu gultasveļu savai mājai vai dāvanai? Vai jūs interesē dabīgi un izturīgi audumi? Mēs piedāvājam Nostra piedāvājuma klāstu interneta veikalā. Iepirkties interneta veikalā ir ļoti ērti un ātri, savukārt mēs parūpēsimies par savlaicīgu pasūtījumu piegādi. Taupiet savu dārgo laiku un netērējiet to iepirkšanās braucieniem un sastrēgumiem ielās. Mums ir ļoti plašs gan 200x220 cm, gan citu izmēru gultasveļas  klāsts, turklāt mēs piedāvājam tekstilizstrādājumus par ļoti pievilcīgu cenu. Un tos, kas vēlas maksāt vēl lētāk, mēs patīkami pārsteigsim ar labām akcijām, kuras sniedz jums iespēju ietaupīt, iegādājoties kvalitatīvas preces par īpaši zemu cenu!

Lasīt vairāk