Dažādšķiedru satīna gultasveļa sniegs luksusa un maiguma pieskārienu jūsu guļamistabai. Palutinet sevi, nodrošiniet sev labu miegu un no rīta pamostieties ar svaigu un lielisku noskaņu.

Jauktu šķiedru satīna gultasveļa

Jauktu šķiedru satīna gultasveļa satur satīnu ļoti labā tandēmā ar izturīgu poliesteru.

Mūsu klāstā ir lieliska balta, maiga un mīksta jauktu šķiedru satīna gultasveļa vairākos izmēros, no kuriem izvēlēties. Balta veļa ir universālas, lieliski piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem un lieliski iekļaujas jebkuras guļamistabas interjerā.

Gultas veļas priekšrocības

Šiem gultasveļas komplektiem piemīt satīnam raksturīgais smalkums, greznība, maigums un patīkams vēsums, kas dažādšķiedras satīna gultasveļu padarīs neticami patīkamu karstajos vasaras mēnešos.

Vēl viena šo gultas veļas komplektu priekšrocība ir nodilumizturība, ilgs kalpošanas laiks un noturīgi labs izskats pat pēc atkārtotas mazgāšanas.

Poliesters tiek klasificēts kā sintētisks audums un nedaudz atpaliek no kokvilnas ar tai raksturīgajām īpašībām, kuras tas nespēj pilnībā aizstāt. Bet šajā duetā svarīga loma ir arī poliesterim - piešķirot audumam vēl lielāku spēku.

Dažādšķiedru satīna gultas veļa ir par zemu cenu, padarot to par lielisku risinājumu tiem, kas vēlas apvienot komfortu, kvalitāti un pieejamību.

Kur nopirkt dažādšķiedru satīna gultasveļu?

Vai jūs interesē premium klase vai lēta, bet grezna gultas veļa un komplekti? 100% kokvilnas un poliestera sajaukuma satīna audums būs ideāla izvēle. Akcijas ar īpaši zemu cenu. Ienāc Nostra veikalā vai iepērcies tiešsaistē un pārņem miegu un komfortu nākamajā līmenī!

Lasīt vairāk