Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Sevišķi rūpīgi šūtā bērnu gultas veļa ir ne tikai neticami maiga, mīksta, elpojoša, tai ir arī raksturīgs pievilcīgs, jautrs un mīļš dizains. Bērnu gultasveļa no satīna, katūna, flaneļa atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, tā ir droša un piemērota pat vismazākajiem. 

Nostra bērnu gultasveļas priekšrocības

100x140 cm lielā, un arī citu izmēru Nostra sortimentā pieejamā bērnu gultas veļa ir ļoti ērta, silta un tai ir augsta kvalitāte. Flanelis un katūns ir audumi, kas austi no kokvilnas šķiedrām. Dabīgā un organiskā kokvilna ir labākā izvēle mazuļa ādai - tā ļauj tai brīvi elpot, novērš svīšanu, ir ārkārtīgi maiga un nekairina ādu pat alerģiskiem bērniem.

Lietojot mūsu gultas veļu, tai nebūs nepieciešama īpaša kopšana, tā saglabās lielisko izskatu un bagātīgās krāsas pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Gultas veļa meitenēm un zēniem internetā

Nostra tiešsaistes veikalā ir ļoti plašs bērnu gultas piederumu klāsts. Krāsu un zīmējumu sortiments ļaus izvēlēties zēniem vai meitenēm piemērotu gultas veļu.

Iegādājieties gultas veļu mūsu interneta veikalā! Iepērkoties tiešsaistē, Jūs ietaupāt savu dārgo laiku un turklāt maksājat ļoti pievilcīgu cenu. 

Bērnu gultas veļa 100x140 mūsu piedāvājumā

Kur nopirkt kvalitatīvu gultas veļu savam bērnam?

Mēs pārdodam kvalitatīvu, krāsainu un izturīgu bērnu gultas veļas par ļoti izdevīgām cenām. Tātad, ja vēlaties pievienot spilgtas krāsas un omulīgumu savām mājām un ērtības bērna guļvietai, izvēlieties Nostra piedāvājumu klāstu. Pērciet internetā, un mēs nodrošināsim Jūsu pasūtījuma piegādi. Vai vēlaties maksāt vēl lētāk? Sekojiet mūsu piedāvājumiem un izmantojiet mūsu īpašās akcijas bērnu gultas veļai!

Lasīt vairāk