Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Lai garantētu bērnu gultasveļas nekaitīgumu, komfortu un, protams, arī simpātisku dizainu, to šujot, vērā tiek ņemts viss - gan audums, gan visas sīkākās detaļas. Iespējams, Jūs esat pamanījis, ka bērni mīl ar acīm, viņu uzmanību piesaista viss, kas ir košs, krāsains un rotaļīgs. Tāpēc nebaidieties, ka pēc tam, kad gultiņa būs saklāta ar šādu gultas veļu, jūsu mazuļi uzreiz būs ar mieru iet gulēt, lai vien nokļūtu krāsainajā, jaukajā un omulīgajā gultiņas pasaulē. Satīna, flaneļa, katūna un citi kokvilnas audumi ir lieliski piemēroti tādai veļai. 

Kādēļ izvēlēties Nostra gultas veļu?

Mūsu Nostra piedāvātās gultas veļas sastāvā ir tikai labākie, dabiski un augsti kvalitatīvi audumi, kurus mēs piemeklējam sevišķi rūpīgi.  Mūsu bērnu gultasveļa 100x135 ir izgatavota no flaneļa un kartona. Tie ir kokvilnas šķiedras audumi, un kokvilna ir piemērota visiem: gan pieaugušajiem, gan bērniem, pat vismazākajiem, kuru ādiņa ir vēl ļoti jutīga un pakļauta alerģijām.

Mūsu bērnu gultas veļas dizains ir ļoti skaists un rotaļīgs. Skaistas, košas krāsas un raksti sniegs jums plašas izvēles iespējas. Turklāt viegli kopjama gultas veļa ir liels ieguvums vecākiem, kuriem rūp tīrība. 

Bērnu gultasveļa par īpaši zemām cenām

Ja Jūs meklējat lētāko bērnu gultas veļu, mūsu piedāvājums noteikti pārsteigs. Mēs piedāvājam ļoti labu cenas un kvalitātes attiecību katram pircējam. Katūna un flaneļa gultas veļas pievilcīgā cena sniedz iespēju vecākiem ar dažādām finansiālajām iespējām patiesi rūpēties par saviem bērniem. 

Bērnu gultas veļa 100x135 mūsu piedāvājumā

Kur nopirkt kvalitatīvu gultas veļu savam mazulim?

Vai meklējat skaistu, kvalitatīvu un izturīgu bērnu gultas veļu savām mājām? Tas ir tieši tas, ko mēs pārdodam Nostra interneta veikalā. Iepērcieties tiešsaistē un ietaupiet savu laiku, izvēlieties no plašā preču klāsta, bet mēs parūpēsimies par jūsu pirkumu piegādi. Kad mūsu tekstilizstrādājumiem ir reklāmas akcijas, jūs iegūstat unikālu iespēju iegādāties kvalitatīvu preci par īpaši zemām cenām!

Lasīt vairāk