Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Pircēju atsauksmes

 

373 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Halāts VELOUR-360

truputį neįvertinau dydžio

Ingrida
 

5 zvaigznes

Patogus, malonus dėvėti

Audrone
 

5 zvaigznes

Халат больше ,чем написан размер,очень хорошее качество,я довольна.

Pirts asociējas ar karstumu, baudu, veselību un labsajūtu. Tāpēc pēc pirts ir nepieciešams parūpēties par savu komfortu. Tajā palīdzēs augstas kvalitātes, mīksti un maigi pirts halāti. Baudot pirts priekus, ādu ietekmē karstais ūdens, tvaiks, mitrums, āda tiek perfekti attīrīta, bet tā kļūst jutīgāka, tāpēc ir svarīgi par to labi parūpēties pēc pirts - nosusināt ar dabīgu dvieli.

Komforts pirtī

Speciālie pirts piederumi, kas ir rūpīgi izvēlēti, ņemot vērā kvalitāti, palīdzēs pilnībā izbaudīt pirts priekus. Pirts halāti un citi apģērbi, kā arī pirts dvieļi ir atribūti, kurus nevajadzētu aizmirst, dodoties pirtī. Tie ir vienlīdz nepieciešami vīriešiem un sievietēm. Ja jums vēl nav savu pirts piederumu, steidziet tos iegādāties. Pirts piederumi internetā - ērti, vienkārši un ātri. Pirts piederumi būs ne tikai lielisks palīgs, kas ļaus izbaudīt pirts priekus, bet arī lieliska dāvana patiesiem pirts cienītājiem! Dāvājiet komfortu tiem, kurus mīlat.

Izejot no pirts, parasti ir sajūtamas ievērojamas temperatūras izmaiņas. Šajā gadījumā halāts būs neaizvietojams apģērbs, kas neļaus nosalt un sniegs jums neizsakāmu siltumu, komfortu un maigumu. Tiesa, ir ļoti svarīgi izvēlēties tikai dabīga auduma dvieļus (ideālā gadījumā kokvilna, lins), halātus (perfekta izvēle - kokvilna). Atcerieties, ka pēc pirts jūsu āda būs jutīgāka, tāpēc ir ļoti svarīgi garantēt maksimālu komfortu.

Kāpēc izvēlēties šos halātus?

Mūsu pirts halāti ir piemēroti sievietēm, meitenēm, vīriešiem - ikvienam, kurš vēlas pēc pirts justies labi un izjust maksimālu komfortu. Nostra pirts halāti ir izgatavoti tikai no dabīgiem audumiem ar pārliecinošu daudz labām īpašībām, tādām kā izturība, ilgmūžība un ērta kopšana. Mūsu kokvilnas halāti atbilst iepriekšminētajiem kritērijiem un palīdz rūpēties par jūsu ādu un komfortu pēc pirts apmeklējuma.

Kokvilna – ideāls risinājums jebkuram pirts vai citam mērķim paredzētam apģērbam, kas nonāk tiešā saskarē ar ādu. Mīkstā, pūkainā un maigā šķiedra ir elpojoša, ļaujot ādai brīvi elpot, nesvīst un nesakarst. Turklāt kokvilna ir ļoti patīkama pieskaroties, nekairina un nav alerģiska, tāpēc tā ir īpaši piemērota cilvēkiem ar jutīgu ādu un alerģijām. Nav noslēpums, ka kokvilna ir lieliski piemērota pat zīdaiņiem, kuru āda ir īpaši maiga un viegli ievainojama.

Izejot no pirts, jūs sajutīsiet vēso gaisu, ķermenis būs mitrs, un kokvilnas halāts ļoti labi absorbēs mitrumu, tāpēc jutīsieties ērti un silti.

Jāpiemin arī vienkāršā kokvilnas halāta kopšana. Mūsu pirts halāti saglabā lielisku izskatu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Kur iegādāties kvalitatīvus pirts halātus?

Iepērcieties internetā neatkarīgi no tā, kur dzīvojat. Tas ir ērti un ātri. Skaisti, augstas kvalitātes halāti Nostra klāstā. Mūsu pirts piederumi - īpaši zema cena, plaša izvēle, turklāt akcijas ļauj ietaupīt vēl vairāk.

avatar