Galvas novietojums miega laikā nosaka miega, atpūtas un rīta labsajūtas kvalitāti. Ja esat gulējis uz neērta spilvena, no rīta nav nekāds pārsteigums, ja jūtat kakla, sprandas, pat muguras sāpes. Tikai tad, kad galva atrodas pareizajā stāvoklī, viss ķermenis var atpūsties izvēlies spilvenus atbildīgi. Ja jūs interesē lielie spilveni 70x70, Nostra interneta veikalā jūs gaida lieliska izvēle. 

Kā izvēlēties spilvena izmēru?

Izvēloties spilvena izmēru, novērtējiet savu gultu – cik tā ir plata un cik daudz spilvenu tajā ietilpst. Neizvēlieties pārāk lielus spilvenus bērniem – ir daudz ērtāk, ja spilveni ir mazāki vai vidēja lieluma. Lieli spilveni ir piemēroti pieaugušajiem. Būtisks kritērijs ir spilvena augstums – tam vajadzētu atbilst pleciem. Platāku plecu īpašniekam derēs augsts spilvens, bet, ja pleci ir šaurāki, šis augstais spilvens būs neērts, un otrādi. 

Kvalitātes garantija

Mūsu spilveni pildīti ir poliestera šķiedru, kas novērš baktēriju un citus nevēlamu mikroorganismu vairošanos spilvena iekšpusē. Šis materiāls ir izturīgs, elastīgs un noturīgs, tādēļ mūsu spilveni ir ilgtermiņa ieguldījums kvalitatīvam un ērtam miegam.

Nostra 70x70 cm spilveni atbilst standarta Oeko-Tex Standard 100 prasībām, kas ietver kaitīgo vielu kontroli ražošanas procesā. Mūsu spilveni ir veselīgi, droši, patīkami ādai un nekairinoši.

Mūsu spilveni satur austu oglekļa diegu, kas spēj efektīvi noņemt elektrostatiskos uzlādi no ķermeņa. Tas nodrošinās maksimālu relaksāciju, perfektu naktsmieru – pamostoties no rīta, nejutīsiet stresu pat tad, ja bijāt iegājis gulēt, domājot par darbu, izjūtot slodzi vai citas problēmas. Nevainojama atpūta garantēta!

Mūsu spilveni ir izgatavoti ar augstas kvalitātes elastīgu, ātri atjaunojamu pildījumu un mīkstu un maigu spilvena virsmu. 

Kur nopirkt labus 70x70 spilvenus?

Vai meklējat, kur Latvijā tiek pārdoti augstas kvalitātes lielie spilveni par konkurētspējīgām cenām? Iesakām apmeklēt Nostra interjera preču veikalu internetā. Visi spilveni ir ārkārtīgi augstas kvalitātes, gaisīgi, elastīgi – tie garantē labāko miega pieredzi. Veselīgs miegs mums ir īpaši svarīgs, tāpēc izvēlamies atbildīgi atlasītus materiālus, ko izmanto spilvenu ražošanā. Sekojiet mūsu piedāvājuma klāstam un pirmais atklājiet mūsu sortimentā esošos spilvenus – iegūsiet kvalitatīvas preces vēl lētāk!

Lasīt vairāk