Spilvena izmērs, augstums, mīkstums, pildījums un auduma kvalitāte ietekmē miegu. Tikai pareizās kvalitātes spilvens ļaus jūsu ādai justies ērti, nodrošinās patīkamu miegu, lai no rīta jūs justos mundrs. Spilvens ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas saistīts ar labu naktsmieru un lielisku pašsajūtu no rīta.

Nostra spilvenu priekšrocības

Spilvena pildījums izgatavots no augstas kvalitātes poliestera šķiedras, kam īpaši raksturīgs maigums, noturība un elastība. Turklāt viens no galvenajiem ieguvumiem ir arī tas, ka pildījums nerada labvēlīgu vidi mikroorganismu un baktēriju augšanai. Augstās kvalitātes poliestera šķiedra ir izturīga un noturīga, un, pateicoties tam, spilvens ļoti ātri atgūst sākotnējo formu, tādēļ tas nesaplok un ilgi saglabā sākotnējo stāvokli. Izvēlieties labu spilvendrānu, un jūsu spilvens būs gaisa caurlaidīgs un patīkams sejas ādai.

Nostra 50x70 cm spilveni atbilst standarta Oeko-Tex Standard 100 prasībām.

50x70 spilveni internetā

Kāpēc pirkt spilvenus tiešsaistē? Jo nebūsiet atkarīgs no vietas un laika, vai citiem apstākļiem. Baudīt Nostra preču priekšrocības varat neatkarīgi no dzīvesvietas, jo varat tās iegādāties internetā, atrodoties jebkur. Nav nozīmes arī iepirkšanās laikam – spilvenus varat pasūtīt pa dienu, nedēļas nogalē, vakarā vai jebkurā citā jūsu izvēlētā laikā.

Jums nav jāpielāgojas fiziskas tirdzniecības vietas darba laikam. Iepirkšanās tiešsaistē ir ļoti ērta, jo jums nav jāuztraucas par pirkumu saņemšanu. Pasūtījumu piegādāsim raiti un ātri.

Interneta veikalā izvēlēties vajadzīgos spilvenus būs ļoti viegli, jo varat filtrēt sortimentu pēc sev būtiskajiem kritērijiem. 

Mūsu sortimentā esošie 50x70 spilveni

Kur nopirkt labus 50x70 spilvenus?

Vai meklējat sev un tuviniekiem piemērotu spilvenu par pievilcīgu cenu? Izvēlieties Nostra sortimentu – šeit atradīsiet ļoti labus, veselīgus, drošus spilvenus no augstas kvalitātes materiāliem. Jūs esat pelnījuši saldu, komfortablu un ērtu miegu.

Lasīt vairāk