Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Ja meklējat kvalitatīvus spilvenus miegam vai interjeram, no Nostra klāsta varēsiet izvēlēties spilvenus, kas apmierinās jūsu vajadzības un attaisnos cerības. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība, plašs pielietojums un labākās tekstilizstrādājumu īpašības ļaus jums izbaudīt mūsu spilvenu priekšrocības miega vai īsas atpūtas laikā.

Spilveni visai ģimenei

40x40 cm spilveni ir nelieli un lieliski piemēroti bērniem vai pieaugušajiem, kuriem nepatīk lieli spilveni. Šādu spilvenu varat ievietot mazuļa gultiņā, šūpulī, ratiņos – tas lieliski pildīs savu funkciju un palīdzēs jūsu bērnam labi atpūsties. Izvēlieties uzticamu spilvenu un izbaudiet tā sniegtās priekšrocības.

Spilveni ir pildīti ar īpaši elastīgām dobas šķiedras bumbiņām, lai spilvens ātri atgūtu sākotnējo formu. Šis materiāls, kas brīvi elpo, garantēs kvalitatīvu miegu un komfortu.

Praktiski 40x40 cm spilveni

To izmēra dēļ 40x40 cm spilvenus biežāk izmanto nevis gulēšanai, bet gan interjeram – tie pilda dekoratīvu funkciju. Pievilcīgi spilveni uz gultas guļamistabā vai uz dīvāna piešķir vietai īpašu mājīgumu un papildu siltumu, kļūstot par satriecošu elementu daļu un radot jauku, romantisku un stilīgu mājas vidi.

Spilvens interjerā pildīs gan dekoratīvu, gan praktisku funkciju muguras atbalstam. Pildījumam ir lieliska īpašība – tas nesarūk, tādēļ spilvens pēc nelielas uzbužināšanas atgūs sākotnējo formu un būs kā jauns. 

40x40 cm spilveni mūsu sortimentā

Kur nopirkt labus 40x40 cm spilvenus?

Ja meklējat kvalitatīvu, labu un gaisīgu spilvenu, noteikti apskatiet Nostra spilvenu piedāvājumu. Šeit atradīsiet labus, skaistus un viegli kopjamus spilvenus, kas saglabās savas labās īpašības ilgtermiņā. Neatkarīgi no tā, kurā Latvijas pilsētā dzīvojat, iepērkoties internetā, jums nav jāsatraucas par pirkuma saņemšanu – preces piegādājam raiti un savlaicīgi. Lieliska cena un kvalitāte, un vislabākā miega pieredze jums – kopā ar Nostra!

Lasīt vairāk