Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Palags kopā ar matraci ir ērta un omulīga miega pamats, taču tikai perfekts matracis Jums nevar sniegt kvalitatīvu miegu, jo nepieciešams ir arī mīksts un maigs gultas veļas audums, kas,  pieskaroties ādai miegā, garantētu  maksimālu komfortu.  Ja Jums ir nepieciešams 180x200 cm liels vai arī jebkura cita izmēra palags ar gumiju, iesakām aplūkot ļoti plašo Nostra piedāvājumu klāstu. 

Kāpēc izvēlēties palagu ar gumiju?

Palags ar gumiju atšķiras no parastajiem palagiem ar to, ka pa visu tā perimetru ir iešūta gumijas lente, kas nodrošina labāku komfortu. Pirmkārt, šādu palagu ir viegli uzklāt uz matrača. Otrkārt, gumijas lente lieliski nostiprinās palagu un neļaus tam slīdēt nost no matrača. Tas nodrošinās, ka pat vissmagākajā miegā veļa paliks nesaburzīta, gluda un ērta. Šī iemesla dēļ palagi ar gumiju ir sevišķi piemēroti bērniem, kuri ir jutīgi miegā un kuri mēdz mosties miega laikā.

Trikotāžas un citu dabīgo audumu palagi ar gumiju ir mīksti, maigi un lieliski izskatās pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Palagi internetā

Kādēļ pirkt internetā? Jo tas ir ļoti ērts veids, kā ieekonomēt savu laiku, jo pirkt var neatkarīgi no veikala atrašanās vietas un darba laika. Gultas veļu Jūs varat izvēlēties tiešsaistē mājās, darbā, kafejnīcā, esot atvaļinājumā citā valstīt, vai jebkur, kur ir interneta savienojums un dators vai mobilais telefons. Jūs varat iepirkties jebkurā diennakts laikā, brīvdienās vai svētku dienās - kad vien Jums ir dažas minūtes brīva laika.

Pirkt tiešsaistē ir ļoti ērti, jo Jūs varat filtrēt interesējošo sortimentu pēc sev atbilstošiem kritērijiem un sašaurināt meklēšanu, lai padarītu to pēc iespējas mērķtiecīgāku. 

Palagi ar gumiju 180x200 mūsu piedāvājumā

Kur pirkt labus palagus ar gumiju 180x200?

Ja jūs interesē kvalitatīvi un izturīgi palagi Jūsu gultai vai dāvanai, izvēlieties Nostra sortimentu. Šeit atradīsiet ļoti plašu 180x200 cm lielo palagu ar gumiju, kā arī citu izmēru palagu izvēli, pievilcīgu tekstilizstrādājumu cenu un iespēju maksāt vēl lētāk, izmantojot īpašos piedāvājumus.

Lasīt vairāk