Palags ir viens no vissvarīgākajiem gultas piederumu elementiem, tas nodrošina komfortu un mieru miega laikā. Iedomājieties, vai Jūs gulētu uz raupja, saburzīta palaga? Visticamāk, nevienam tas nepatiktu. Tāpēc, lai miegs būtu maksimāli komfortabls, ļoti svarīga ir palaga kvalitāte un auduma dabiskums. Palagi ar gumiju to nodrošina un ļauj izbaudīt vissaldāko miegu maigās un mīkstās gultās. 

Augstas kvalitātes palagi 120x200

Augstas kvalitātes palags ir izgatavots no laba izturīga auduma un ilgi saglabā ne tikai savas labās īpašības, bet arī nemainīgu, neizbalējušu krāsu pat pēc daudzkārtējas mazgāšanas. Nostras sortimenta 120x200 cm lieli un arī citu izmēru palagi ar gumiju atbilst šiem kritērijiem un ir apskaužami kvalitatīvi. Lielāko sortimenta daļu veido trikotāžas palagi ar gumiju, kuri cieši pārklāj matraci un labi piekļaujas pie tā malām. Trikotāža ir maigs, mīksts un izturīgs audums no kokvilnas šķiedrām. Tāds palags lieliski absorbē mitrumu, ir elpojošs, ļauj elpot ādai, nekairina to un neizraisa alerģiju. Trikotāžas palagi ir ideāli piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Kāpēc izvēlēties mūsu produktus?

Nostras palagi ar gumiju ir šūti tikai no rūpīgi atlasītiem audumiem, kuriem piemīt ļoti labas īpašības, tieši tādas, kas sniedz komfortu miegam un nodrošina vieglu veļas kopšanu. Mūsu palagi nodrošina maksimālu komfortu miegam, un to kopšana nav sarežģīta. Mazgājiet, gludiniet un izbaudiet krāsas un maigumu, kas saglabājas pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Mūsu palagiem ar gumiju ir ļoti plašs krāsu klāsts, tāpēc jūs atradīsiet tieši to, kas vislabāk iederēsies jūsu guļamistabā vai piestāvēs esošajiem gultas veļas komplektiem. Radiet vienkrāsainas vai kontrastējošas kombinācijas. Gaiši un tumši, pasteļtoņu un koši palagi radīs jūsu guļamistabā vēlamo gaisotni un stilu. 

Palagi ar gumiju 120x200 mūsu piedāvājumā

Kur pirkt labus palagus ar gumiju 120x200?

Vai vēlaties iegādāties mīkstus, maigus un viegli kopjamus palagus ar gumiju par konkurētspējīgu cenu? Pērciet Nostra gultas palagus internetā un dāvājiet sev kvalitatīvu miegu! Mūsu elastīgie palagi ir ražoti no augstas kvalitātes, izturīgiem audumiem. Tiem, kas vēlas ietaupīt, mēs piedāvājam speciālas akcijas, izmantojot tās, palagu ar gumiju var nopirkt  gandrīz par puscenu!

Lasīt vairāk