Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Gultas veļa ar izmēru 140x200 cm ir ļoti iecienīta. Šī gultas veļa ir ideāli piemērota šaurākām divguļamajām gultām. Izvēloties sev tīkamāko komplektu, dodiet priekšroku kvalitatīvam audumam un un ilgizturībai, kas dāvās jums saldu, omulīgu un komfortablu miegu. Nostra sortiments piedāvā plašu gultasveļas 140x200 izvēli, tāpēc jūs viegli atradīsiet to komplektu, kas ideāli iekļausies jūsu guļamistabas interjerā.  

Veļa guļamistabai

Jūsu guļamistabas gultasveļai jāatbilst vairākiem kritērijiem: tai jābūt kvalitatīvai, maigai, mīkstai, izturīgai, viegli kopjamai, kā arī vizuāli estētiskai un skaistai, tai jāatbilst istabas dizainam utt. Tāpēc tieši iepirkšanās internetā padarīs izvēli vienkāršāku - Nostra mājas lapā Jūs varat filtrēt plašo veikala preču klāstu pēc kritērijiem, kuri ļauj padarīt meklēšanu mērķtiecīgāku un daudz ātrāku.

Kvalitatīva gultasveļa padarīs Jūsu guļamistabu greznu un elegantu, tāpēc ir vērts izvēlēties gultas veļas komplektus, kas izgatavoti no dabiskiem, kvalitatīviem audumiem.

Izvēlieties krāsas un rakstus, saskaņojot tos ar istabas interjeru. Un protams, lai gulēšana būtu ērta, izvēlieties pareizā izmēra gultas veļas komplektu. 

140x200 gultas veļa

140x200 cm ir viens no populārākajiem gultas veļa izmēriem, tāpēc nav pārsteidzoši, ka šādas gultas veļas izvēle ir neticami plaša. Audumam jābūt vienam no galvenajiem kritērijiem, atbilstoši kuriem izvēlamies savu gultas veļu. Mūsu plašajā piedāvājumā Jūs atradīsiet gultasveļu 140x200, un tā būs piemērota visiem - gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan cilvēkiem ar jutīgu ādu un pat cilvēkiem ar alerģiju. Kokvilna nodrošina maksimālu komfortu, tā lieliski absorbē mitrumu un novērš svīšanu. Un kur nu vēl šo dabisko šķiedru maigums un mīkstums! Turklāt kokvilnas audumus ir viegli kopt, un tie saglabā sākotnējo izskatu un piesātinātās krāsas pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.  Mēs piedāvājam Jums satīnu, lina, flaneli, katūnu un daudzus citus audumus.

Dabiskā gultasveļa 140x200 no satīna piešķirs Jūsu guļamistabai ekskluzīvu greznību. Satīns izskatās nevainojami, eleganti un ļoti solīdi, pateicoties savam raksturīgajam spīdumam.  Flanelis būs lieliski piemērots bērnu gultiņā, tāpat, protams, - arī pieaugušo, jo īpaši ziemā. Mīksto uzkārsto pūku dēļ šis audums ir ārkārtīgi maigs un omulīgs. Lina audekla galvenās īpašības ir izturība un tā sniegtā komforta sajūta, pārsteidzošā spēja uzsūkt mitrumu un lieliskā  gaisa caurlaidība. Lieliska izvēle būs arī burzītais katūns - viegls, plāns, maigs, skaistās košās krāsās un turklāt arī viegli kopjams. Tie, kuri vēlas sevišķi izturīgu audumu, var izvēlēties augstas kvalitātes jaukto šķiedru gultasveļu. 

Gultasveļa 140x200 mūsu piedāvājumā

Kur nopirkt labu 140x200 cm lielu gultasveļu?

Ja jūs gribat savai mājai, precīzāk sakot, savai guļamistabai piešķirt vairāk greznības, solīduma un komforta, un sev - kvalitatīvu miegu, investējiet tikai labā gultasveļā. Dabiska, stilīga gultasveļa nodrošinās omulīgumu, siltumu, maigumu un maksimālu komfortu miegam. Izvēlieties Nostra gultasveļu no mūsu piedāvātā klāsta - plaša izvēle, lieliskas preču cenas, bet akcijas sniegs Jums iespēju maksāt par augstas kvalitātes produktiem zemas cenas. Un vēl - mēs parūpēsimies par operatīvu Jūsu pirkumu piegādi, lai Jūs pēc iespējas ātrāk izbaudītu jauno gultasveļu.

Lasīt vairāk