50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,39 €

Ir grūti iedomāties eleganti un glīti servētu galdu bez auduma salvetēm. Tās ir vienas no būtiskajiem elementiem, kas piešķir galda klājumam funkcionāli un eleganci. Kokvilnas salvetes ir viena no labākajām izvēlēm, apvienojot klasiku, eleganci un augstu kvalitāti.

Kāpēc izvēlēties kokvilnas salvetes?

Kokvilnas salvetes izskatās ļoti skaisti, stilīgi, tās rada greznuma iespaidu, piešķir izsmalcinātību un skaistu vizuālo galda tēlu. Šādas salvetes uz galda ir lieliski piemērotas īpašiem gadījumiem un ikdienai. Skaisti salocītās salvetes būs lieliska jūsu pusdienu, vakariņu vai svētku galda sastāvdaļa.

Uzklātas uz ceļiem tekstila salvetes nodrošina teicamu apģērba aizsardzību ēšanas laikā. Izgatavotas no kokvilnas, tām ir lieliskas mitruma absorbcijas  īpašības, tāpēc pat pēc šķidruma izliešanas apģērbs, visticamāk, paliks sauss.

Kokvilnas galda dekorēšanas salvetes būs piemērotas mājām, viesnīcām, restorāniem, jo ​​tās ir ļoti viegli kopt. Kokvilna nebaidās no augstas temperatūras, tāpēc šīs salvetes daudzkārt var mazgāt un gludināt augstā temperatūrā.

Kādas salvetes izvēlēties?

Izvēloties galda salvetes, būtu prātīgi novērtēt auduma kvalitāti. Kā jau minējām iepriekš, kokvilna būs ideāls risinājums. Kokvilnas salvetes ir ārkārtīgi skaistas, estētiskas un izturīgas. Ja vēlaties iegūt maksimālu greznuma iespaidu, tad žakarda satīns būtu ideāls variants.

Salvešu izvēle ir atkarīga arī no tā, kad un kur salvetes tiks izmantotas. Vai jūs interesē salvetes kāzām? Baltas salvetes – no modes neizejoša klasika. Vai meklējat salvetes Ziemassvētkiem? Tad visskaistākās būs sarkanās salvetes. Vai jūs interesē salvetes bērna dzimšanas dienai? Vislabāk izskatīsies pasteļkrāsas galda salvetes. Svētku salvetēm jābūt kvalitatīvām un izturīgām, tāpēc kokvilna šajos gadījumos būs ļoti labs risinājums.

Kokvilnas salvetes mūsu klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvas kokvilnas salvetes?

Vai jūs interesē auduma salvetes restorānam, viesnīcai vai mājām? Nostra klāsts piedāvā kvalitatīvas kokvilnas salvetes par ļoti pievilcīgu cenu. Izvēlieties salvetes mūsu interneta veikalā vai fiziskajā tirdzniecības vietā. Tekstilizstrādājumi tiešsaistē mūsu interneta veikalā - lētāk, ātrāk un ērtāk.

Lasīt vairāk