Pledi izpārdošana! Atlaides līdz 40%!

Galdauti

Filtri
Kategorija
  • Galdauti restorāniem
Cena
   
Komplekti
Izmērs
Krāsa
Sastāvs

Pircēju atsauksmes (1)

 
2019-09-30

labai patenkinta

dalia

Galdauts - neaizstājams katras mājas akcents un interjera daļa. Galds bieži ir telpas interjera ass, tāpēc galdauta maiņa ļauj eksperimentēt ar interjera stilu un viegli mainīt virtuves, ēdamistabas vai dzīvojamās istabas izskatu. Tomēr estētika nav vienīgā galdauta funkcija - tas ir ļoti praktisks tekstils. Galdauts nodrošina komfortu, ieturot maltīti, un piešķir mīkstumu galda virsmai, tad pie uzklāta galda sēdēt ir daudz patīkamāk. Viens no svarīgākajiem galdauta uzdevumiem ir paša galda aizsardzība, un galdauts ar to tiek galā lieliski: tas pirmais uzņem karstumu, saskaršanos ar asiem priekšmetiem vai šķidruma izliešanu. Augstas kvalitātes galdauts izskatīsies skaisti un nodrošinās visas iepriekš minētās funkcijas.

Galdauti ir populāri visos klasiskā stila interjeros un arvien vairāk tos pamanīsim mūsdienu interjeros. Pateicoties to praktiskumam un spējai mainīt telpas vispārējo tēlu, šis tekstils ir daudzu iecienīts un ļoti populārs - galu galā, bez svētku galdauta grūti iedomāties ēdamgaldu.

Mūsu veikalu sortimentā atradīsiet plašu krāsu un modeļu izvēli. Tiek piedāvāti ikdienas kokvilnas galdauti, kas ir lēti un ļoti praktiski - dabīgā kokvilna labi uzsūc mitrumu un aizsargā galda virsmu. Turklāt kokvilnas galdauti izceļas ar intensīviem toņiem un, pat pēc daudzkārtējas mazgāšanas, saglabā savu izskatu, tos var mazgāt augstā temperatūrā. Vienkrāsaini kokvilnas galdauti ir lieliska izvēle katrai mājai: plašā krāsu klāstā ikviens atradīs meklējamo toni.

Rakstainie galdauti ir ideāli piemēroti svētku galdam un svinībām. Raksti galdautā uzreiz piesaista uzmanību, padarot galdu par uzmanības centru. Galdauti ar smalku rakstu izskatās grezni un eleganti, tie ir ideāli piemēroti taisnstūrveida un apaļiem galdiem. Ir svarīgi izvēlēties pareizo izmēru: mazāka izmēra derēs ikdienā, bet garāks galdauts piestāvēs svētku svinībām. Krāsainie raksti sniedz burvīgu rotaļīgumu un izceļ šķīvju un ēdienu skaistumu uz galda.

Liela daļa sortimenta mūsu veikalā sastāv no lietuviešu galdautiem - tie ir augstas kvalitātes tekstilizstrādājumi, kurus no pirmā diega pavediena ražojam Lietuvā. Šiem galdautiem tiek pievērsta īpaša uzmanība,  lai klienti varētu baudīt vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

Lasīt vairāk