Galdauts - neaizstājams akcents un katras mājas interjera sastāvdaļa. Galds bieži ir telpas interjera centrālais objekts, tāpēc galdauta maiņa ļauj eksperimentēt ar interjera stilu un viegli mainīt virtuves, ēdamistabas vai viesistabas izskatu. Tomēr estētika nav vienīgā galdauta funkcija - tas ir ļoti praktisks tekstilizstrādājums. Galdauti nodrošina ērtu ēdienreizes baudīšanu un piešķir galda virsmai jaukumu, kas padara būšanu pie galda ļoti omulīgu. Viens no vissvarīgākajiem galdauta uzdevumiem ir galda virsmas aizsardzība, un galdauts to veic lieliski: pasargā no karstuma, ēdiena traipiem un šķidruma, kurš var sabojāt galda virsmu. Kvalitatīvs galdauts izskatīsies glīti un lieliski izpildīs visas iepriekš minētās funkcijas.

Plaša galdautu izvēle

Galdauti ir populāri visos klasiskā stila interjeros, un arvien vairāk tos sākam ievērot mūsdienu interjerā. Pateicoties tā praktiskumam un spējai mainīt telpas kopējo tēlu, šis tekstilizstrādājums ir daudzu iecienīts un ārkārtīgi populārs - galu galā bez svētku galdauta grūti iedomāties ar cienastiem noklātu galdu.

Ikdienai mēs piedāvājam kokvilnas galdautus, kuri ir lētāki un ārkārtīgi praktiski - dabīgā kokvilna lieliski absorbē mitrumu un aizsargā galda virsmu. Turklāt kokvilnas galdautiem ir intensīvas nokrāsas, un pat pēc vairākkārtējas mazgāšanas augstā temperatūrā saglabā savu izskatu. Vienkrāsaini kokvilnas galdauti ir lieliska izvēle ikvienai mājai: plašajā krāsu gammā ikviens atradīs sev vēlamo toni.

Rakstainie galdauti ir lieliski piemēroti gan ikdienas galdam, gan svinībām. Raksti acumirklī piesaista uzmanību, nokļūstot viesu ievērības centrā. Galdauti ar smalkiem rakstiem izskatās grezni un eleganti, lieliski piemēroti taisnstūrveida un apaļiem galdiem. Ir svarīgi izvēlēties pareizo izmēru: ikdienai derēs galdauti ar īsākam pārlaides malām, bet garāki galdauti piemēroti svētku ballītēm. Krāsainie raksti piešķir burvīgu rotaļīgumu un uzsver uz galda esošo trauku un ēdiena eleganci.

Plašais galdautu klāsts ļauj izvēlēties tekstilizstrādājumu atkarībā no tā, kad un kur tas tiks izmantots. Piemēram, vienkrāsaini galdauti ir lieliski piemēroti ikdienas lietošanai un izskatās glīti un eleganti,  rotāti ar stilīgiem rakstiem. Tāpat liels galdautu klāsts ir pieejams arī svētku, kāzu vai banketu galdiem - grezni, koši, svētku tematikai atbilstoši, piem., Ziemassvētku, Lieldienu galdauti. Svinībām parasti izvēlas lielus galdautus, kuru malas var sniegties pat līdz grīdai.

Galdauti mūsu klāstā

Lielu daļu mūsu veikalā esošo galdautu klāstu veido Lietuvā ražoti galdauti - tie ir augstas kvalitātes tekstilizstrādājumi, kuri visā pilnībā ir ražoti Lietuvā. Šiem galdautiem tiek pievērsta īpaša uzmanība, tāpēc izvēloties tos, pircējs var priecāties par pašu labāko cenas un kvalitātes attiecību.

Kur iegādāties labus galdautus?

Galdauti uz galda izskatās ļoti stilīgi, eleganti un glīti. Vai meklējat, kur nopirkt galdautus par īpaši zemu cenu, neietaupot uz kvalitātes rēķina? Vai vēlaties šo interjera detaļu savai ēdamistabai, virtuvei vai viesistabai iegādāties lētāk? Izvēlieties no Nostra klāsta. Mūsu galdauti internetā - plaša izvēle, konkurētspējīga cena, ērta apmaksa, ātra piegāde. Vai jūs interesē galdauti lētāk? Sekojiet piedāvājumiem mūsu interneta veikalā, un uzziniet pirmie, kad būs cenu akcijas jūsu mīļākajam tekstilizstrādājumam.

Lasīt vairāk