Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Virsmatrači ir ļoti ērta un praktiska izvēle, ja vēlaties izbaudīt ērtu miegu, nevainojamu gultas tīrību un izvairīties no dārgas un sarežģītas matrača tīrīšanas. Funkcionālais virsmatracis ir ļoti labs pirkums, un jūs pārliecināsieties par priekšrocībām, tiklīdz to iegādāsieties. Vai meklējat 140x200 cm virsmatraci savai gultai? Izvēlieties no Nostra klāsta, un mēs parūpēsimies, lai jūs drīz vien izbaudītu pilnvērtīgu miegu. Labs virsmatracis var būt arī praktiska dāvana tiem, kam novēlat saldākus sapņus un ērtāku naktsmieru!

Miegs kā uz mākoņiem

Virsmatracis ir ļoti svarīgs kvalitatīva un ērta miega kontekstā. Pirmkārt, tas rada uzticamu un ārkārtīgi labu matrača aizsardzību. Jūs droši vien zināt, ka matrača tīrīšana ir sarežģīta un dārga, tāpēc ir vērts to pasargāt no šķidrumiem un netīrumiem. Mūsu sortimenta virsmatrači ir mazgājami veļas mašīnā, tādēļ higiēna un ideāla kopšana ir ļoti vienkārša un ātra.

140x200 cm un citu izmēru virsmatrači ir neticami mīksti, kas tos padara par neaizstājamu izvēli, ja jūsu matracis ir pārāk ciets. Uzlieciet virsmatraci un guliet kā uz mākoņa! Pateicoties kvalitatīvajiem materiāliem, smalkajam audumam, vieglajai kopšanai un vienkāršajai tīrīšanai, virsmatrači ir piemēroti visai ģimenei: gan pieaugušajiem, gan jutīgas ādas īpašniekiem – bērniem.

Mūsu virsmatraču pildījumam izmantots elastīgs, ļoti labas kvalitātes sintepons. Tas nesaplok, ļoti ātri atgūst sākotnējo formu, lai jūs ikreiz reizi izjustu matrača maigumu tā, it kā gulētu uz tā pirmo reizi.

Matrači 140x200 lētāk

Mūsu klāstā esošajiem 140x200 cm virsmatračiem ir ļoti pievilcīga cena. Tas ir neliels ieguldījums jūsu ērtībai un vislabākajai miega pieredzei. Lieliski ir tas, ka virsmatrača izmaksas ir zemākas nekā matrača tīrīšanas izmaksas, tāpēc iegādāties šo matrača aizsardzību ir gan ērti, gan finansiāli izdevīgi.

Un, ja vēlaties ietaupīt un maksāt vēl mazāk, sekojiet mūsu e-pasta jaunumiem. Iepērcieties un nepalaidiet garām šo lielisko piedāvājumu! Tādā veidā iegūsiet ļoti noderīgu augstas kvalitātes izstrādājumu, neupurējot kvalitāti.

Kāpēc pirkt internetā? Jo veikt izvēli mūsu interneta veikalā ir ļoti ērti. Iepērkoties tiešsaistē, jūs neesat atkarīgs no laika un vietas, tādēļ varat iepirkties jebkur. Tikai dažu minūšu laikā jūs varat iegādāties jaunu virsmatraci savai gultai, atrodoties darbā, pusdienu pārtraukumā, braucot taksometrā, pusdienojot restorānā vai baudot sauli tūkstošiem jūdžu attālumā. Jūs varat iepirkties tiešsaistē jebkurā diennakts laikā, jums ērtā brīdī. Mēs parūpēsimies, lai jūsu jaunais virsmatracis pie jums nonāktu ātri un bez problēmām.

Mūsu klāsta virsmatrači 140x200

Kur nopirkt labu virsmatraci divguļamai gultai?

Ja apsverat, kur iegādāties kvalitatīvu, mīkstu, elastīgu un izturīgu virsmatraci 140x200 cm matracim, labāko atradīsiet Nostra sortimentā! Pērciet tiešsaistē mūsu interneta veikalā – tas ir ērti un ātri. Un mēs parūpēsimies par ātru pirkuma piegādi jebkurā Latvijas pilsētā. Vai nezināt, ko izvēlēties? Jautājiet mums – sniegsim konsultāciju un palīdzēsim izdarīt izvēli.

Lasīt vairāk