Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Kamieļa vilnas segas

Atvainojamies, tomēr šajā kategorijā preču nav.

Mājīga, mīksta un silta sega vienmēr atradīs savu vietu jebkurās mājās. Galu galā tas, kas sniedz jums mājīgumu un siltumu ir neaizstājamas aukstajā gada sezonā, slīmības laikā vai ilgā ceļojumā, lai kvalitatīvi izgulētos. Turklāt, stilīga sega būs lielisks akcents arī guļamistabā, bērnu istabā vai viesistabā. Mēs peidāvājam Jusm izmēģināt kamieļu vilnas segas - jūs tās iemīlēsiet nekavējoties un izbaudīsiet virkni apskaužamo lielisko iespēju klāstu.

Siltas kamieļu vilnas segas

Kamieļu vilnas segas ir bagātas ar tekstila izcilo greznību, dabiskumu, estētiku un maksimālu siltumu un maigumu. Dabīgās šķiedra apvieno vieglumu un izturību - divas kontrastējošas funkcijas, kas produktam piešķir pievienoto vērtību un nodrošina ērtības segas lietotājam.

Dāviniet sev vai saviem mīļajiem labāko miega pieredzi - kamieļu vilnas sega apvīs jūs papildus maigumā, mīkstumā, kā arī lieliski sasildīs un nodrošinās visus nepieciešamos apstākļus ādas elpošanai. Pateicoties savām īpašībām kamieļu vilnas segas ir īpaši laba izvēle, kā pieaugušajiem, tā arī bērniem vai zīdainim.

Kamieļu vilnas segas mūsu produktu klāstā

  • Iesakām augstas kvalitātes, siltas un mīkstas kamieļu vilnas segas, kuru galvenā sastāva pamatā ir kamieļu vilna ( 80%), kā arī dabiskās kokvilnas un daži procenti augstas kvalitātes akrila kombinācija.
  • Mūsu produktu klāsta esošie segas izmēri - 140x205 cm.
  • Kamieļu vilnas sega ir dabiski brūnā krāsā. Klasiskais stils un daudzpusīgās krāsas padara to par ideāli piemērotu jebkura stila interjeram.
  • Kamieļu vilnas segas svars ir 620 g/m2.
  • Kamieļu vilnas segas mūsu produktu klāstā atbilst Oeko-Tex Standard 100 prasībām. 

Segas cena

Kamieļu vilna, par kuru ir tikai tās labākās atsauksmes ir viena no greznākajām, tāpēc tās cena nav ļoti zema. ''Nostra'' savā asortimentā piedāvā jums augstas kvalitātes segas ar kamieļu vilnu par ļoti konkurētspējīgu cenu. Pēdējo kritēriju ietekmē segas sastāvs, biezums un lielums.

Kur nopirkt siltas kamieļu vilnas segas?

Vai meklējat kvalitatīvu, izturīgu, lielisku segu sev, bērnam vai dāvanai? Mēs piedāvājam ideālu risinājumu - kamieļu vilnas segas. ''Nostra'' asortimentā jūs iegūsiet šādu segu par pievilcīgu cenu. Tiem, kas ietaupa laiku, mēs iesakām iegādāties tiešsaistē mūsu interneta veikalā - tas ir ērti, ātri un viegli. Mēs parūpēsimies, lai jūsu jaunais pirkums jūs sasniegtu nevainojams.

avatar