Sega ir viens no svarīgākajiem bērna gultas elementiem, kas droši un maigi ieskauj bērnu un aizsargā viņa miegu. Augstas kvalitātes gaisīga un viegla sega garantēs vislabāko miega pieredzi jūsu bērnam, neradot diskomfortu.

Bērnu segas kvalitatīvam miegam

Ar kādu segu vislabāk gulēt bērnam? Ar tādu, kas garantē komfortu un ļauj ādai elpot. Piemērota ir kokvilna vai augstas kvalitātes jaukta šķiedra. Nostra 140x200 cm segas bērniem ir šūtas no poliestera auduma un pildītas ar elastīgu, dobu 3D šķiedru, kas garantē gaisa caurlaidību un maigumu. Mūsu segas ir ārkārtīgi mīkstas, vieglas un maigas, un tās rada sajūtu, it kā jūs gulētu, iekļauti mākoņos. Ar segas svars ir ļoti būtisks – guļošu bērnu nedrīkst nospiest smaga sega.

Segu ražošanā tiek izmantoti tikai veselīgi un droši materiāli, kas ir maigi pret bērna ādu un nekairina to, novērš svīšanu, absorbē mitrumu. Ar tādu segu kvalitatīvs miegs būs garantēts.

Segas bērniem ir lētākas

Bērnu segas mūsu klāstā tiek pārdotas par ļoti labām cenām, tāpēc nekavējieties par zemu cenu iegādāties jaunus tekstilizstrādājumus bērnistabai. Vai vēlaties maksāt vēl mazāk? Sekojiet Nostra e-pasta jaunumiem! Iepērcieties un nepalaidiet garām īpašos piedāvājumus – akcijas segām ir ideāla iespēja maksāt īpaši zemu cenu par augstu kvalitāti. 

140x200 cm segas bērniem mūsu klāstā

Kur nopirkt labas segas bērna gultai?

Vai vēlaties iegādāties kvalitatīvas, mīkstas un ērtas segas bērniem? Apskatiet Nostra tekstilizstrādājumu klāstu! Iepirkties tiešsaistē mūsu interneta veikalā ir ļoti ērti un ātri – izvēlies sev tīkamo preci, maksājiet ērtā veidā, un mēs parūpēsimies par raitu un sekmīgu piegādi uz jebkuru Latvijas pilsētu.

Lasīt vairāk