Mājīga, maiga un lieliska atpūta gaida Jūsu mazuli zem sedziņas - kā pūkainā segas bumbā.  Ja Jūsu mazuļa gultiņai, šūpulim ir vajadzīga augstākajiem kvalitātes standartiem atbilstoša bērnu sega 110x140, izvēlieties to no Nostra piedāvājuma klāsta.

Visu vislabāko Jūsu bērnam

Nav brīnums, ka visi vecāki vēlas sniegt saviem bērniem visu, kas ir vislabākais, skaistākais, omulīgākais, un tāpēc viņi ļoti rūpējas par gultiņu un gultas piederumiem. Kuras segas ir vislabākās? Sega ir viens no svarīgākajiem gultas piederumiem, kas tieši saistīts ar bērna miega kvalitāti. Segai, kas apskauj mazuli, kad viņš atpūšas, un sniedz viņam siltumu un komfortu, jābūt kvalitatīvai un nekaitīgai mazuļa ādai, jo tā ir tiešā kontaktā ar to. Kokvilnas vai augstas kvalitātes mikrošķiedru sega būs lieliska izvēle. Tādas ar’ mēs piedāvājam, un pildījumam izmantotā elastīgā šķiedra ar tukšu vidu padara sedziņas neaprakstāmi gaisīgas un mīkstas.

Ziemā noderēs biezās, siltās ziemas bērnu segas, bet plānās, maksimāli vieglās - būs prioritāte vasarā. Segas svars ir ļoti būtisks - sega nedrīkst spiest uz mazuli un ierobežot viņa kustības miegā. 

Bērnu segas 110x140 par īpaši zemu cenu

Bērnu segas izmaksās Jums lētāk, ja pirksiet tās Nostra interneta veikalā. Mēs piedāvājam ļoti labu cenas un kvalitātes attiecību katram no Jums. Un, ja vēlaties maksāt vēl zemāku cenu, izmantojiet akcijas piedāvājumus bērnu gultas tekstilzistrādājumiem - ietaupiet, bet tikai ne uz kvalitātes rēķina! 

Segas bērniem 110x140 mūsu piedāvājumā

Kur nopirkt labu segu bērnu gultiņai?

Ja Jūs tieši tagad apsverat, kur iegādāties kvalitatīvu, skaistu un mīkstu segu savam pēcnācējam, tālu Jums nenāksies meklēt - Nostra plašais piedāvājums ir šeit. Izvēlieties segu, kas pilnībā atbilst Jūsu vajadzībām un gaumei, maksājiet sev ērtā veidā, un mēs parūpēsimies, lai pirkums ātri un veiksmīgi ierodas pie Jums.

Lasīt vairāk