Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Bērni dienas laikā daudz strādā, noiet un noskrien daudz soļu, ir aizņemti ar visdažādākajām svarīgām lietām, tāpēc nemaz nav brīnums, ka viņi nogurst. Un vecāku pienākums ir nodrošināt, lai viņu bērni labi atpūstos gan dienā, gan naktī. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu gultu, matraci un gultas piederumus. Sega ir viens no svarīgākajiem gultas piederumiem, kas tieši saistīts ar miega kvalitāti. 

Kādus gultas piederumus izvēlēties?

Kuras segas ir vislabākās? Kādi gultas piederumi ir piemēroti bērniem? Kādiem jābūt to izmēriem? Šie jautājumi ir aktuāli vecākiem, kuri meklē labākos gultas piederumus saviem mazuļiem. Runājot par bērniem paredzētajām segām, ir jāizvēlas dabīgo šķiedru (kokvilnas) gultas piederumi vai arī tādi, kas izgatavoti no augstas kvalitātes poliestera.  Kokvilna nodrošina lielisku gaisa caurlaidību, nekairina ādu, neizraisa alerģiju un ir ļoti mīksta. Poliesters savukārt ir piemērots praktiskiem cilvēkiem, ir ļoti maigs, ilgizturīgs un lētāks, nekā dabisko šķiedru gultas veļa.

Un par pildījumu - iegaumējiet, tam ir jāgarantē, lai sega nebūtu pārāk smaga, un jānodrošina, lai tā būtu mīksta un netraucētu bērnam kustēties miegā.

Gultas piederumi zēniem un meitenēm

No mūsu sortimenta bērniem var izvēlēties baltas segas ar izmēru 100x140 cm. Tas ir standarta segas izmērs, un baltā ir universāla krāsa, kas piemērota gan meitenēm, gan zēniem. Baltā krāsa – tā ir nevainojama tīrība un estētika. Šīs segas der jebkurai gultasveļas krāsai - tā nespīdēs cauri, bet lieliski pildīs savu funkciju. 

Bērnu segas 100x140 mūsu piedāvājumā

Kur nopirkt labu segu bērnu gultiņai?

Vai meklējat augstas kvalitātes, izturīgu bērnu segu gultiņai, ratiņiem vai šūpulītim? Nostra tekstilizstrādājumi lieliski atbilst šīm prasībām. Mēs iesakām ietaupīt laiku un naudu un iegādāties internetā - tas ir ļoti ērti un vienkārši. Un mēs parūpēsimies, lai Jūsu pirkums tiktu nekavējoties piegādāts Jums.

Lasīt vairāk