50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,39 €

Lai bērniem nodrošinātu vislabāko miega kvalitāti, vecāki lielu uzsvaru liek uz stingru, stabilu un ērtu gultu ar pašu mīkstāko gultas veļu. Ļoti svarīgi izvēlēties labu spilvenu, jo tikai ērta miega poza ļauj ķermenim atbrīvoties un kārtīgi atpūsties. Zīdaiņi ir ļoti aktīvi dienas laikā, un, kaut arī vakarā viņī var šķist diezgan moži, viņu ķermenis ir noguris, un jūsu pienākums ir nodrošināt mazuļiem vislabākos miega un atpūtas apstākļus. Izvēlieties labu spilvenu no mūsu spilvenu klāsta, tā garantējot mazuļiem perfektu miegu.

Ka izvēlēties spilvenu zīdainim?

Bieži tiek jautāts, vai zīdainim vispār ir nepieciešams spilvens? Atbilde ir jā. Jaundzimušajiem tiešām nav vajadzīgs spilvens, viņiem vislabāk ir gulēt uz līdzenas pamatnes, tāpēc šajā gadījumā ieteicams parūpēties par labāko gultasveļu, jo tā pieskarsies arī mazuļa sejai. Bērnam augot, ir nepieciešams ērts spilvens jau no gada pirmās puses. Izvēloties to, koncentrējieties uz auduma kvalitāti un pildvielu. Tikai kvalitatīvi materiāli garantēs labu atpūtu. Dabiskas, augstas kvalitātes šķiedras un pildviela ļauj mazuļa ādai elpot un novērsīs svīšanu. Spilvens pastāvīgi saskaras ar mazuļa ādu, kas ir ļoti jutīga un delikāta, tāpēc jums jāizvēlas mazuļa ādai draudzīgi materiāli. Kokvilna ir viena no labākajām izvēlēm.

Spilveni zīdaiņiem mūsu klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvu zīdaiņu spilvenu?

Ja jūs meklējat labu, mīkstu un maigu zīdaiņu spilvenu, izvēlieties Nostra spilvenus. Iepērcieties internetā par zemām cenām, un mēs drīzā laikā jums piegādāsim jūsu pirkumu. Mūsu spilvenu klāsts ir ļoti plašs, un, lai arī mēs piedāvājam labas cenas un kvalitātes attiecību, mēs klientiem arī sniedzam vienreizēju iespēju iegādāties preces par īpaši zemu cenu – pirkdami akcijas laikā jūs ietaupīsiet, bet ne uz kvalitātes rēķina!

Lasīt vairāk