50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,39 €

Segas ir tā gultaspiederumu daļa, kas ieskauj bērnu un aizsargā viņu miega laikā. Tāpēc tas nav pārsteigums, ka zīdaiņu un bērnu segām ir jābūt kvalitatīvām, mīīkstām un maigām kā māmiņas pieskārienam. Izmantojot Nostra segas, jūs nodrošināsiet savam bērnam vislabāko miegu. Mūsu segas ir veselīgas, drošas, izturīgas, siltas un tām ir vislabākās šķiedru īpašības.

Kāda sega ir vislabākā?

Gaidot savu mazuli, vecākiem rodas jautājums, kādas zīdaiņu segas ir vislabākās. Viennozīmīgi – atbilstošas augstiem kvalitātes standartiem un izgatavotas no zīdaiņa ādai draudzīgiem materiāliem. Segas pildījumam un virsmas audumam jābūt kvalitatīviem, ļaujot zīdaiņa ādai brīvi elpot, novēršot svīšanu, tāpat antialerģiskam un tādam, kurš lieliski pielāgojas ķermeņa temperatūrai.

Vai ir nepieciešama standarta vai nestandarta sega? Tas ir svarīgs aspekts, izvēloties segu. Ja jūsu šūpulim vai ratiņiem ir nepieciešama sega, izvēlieties mazāku. Vienvietīgai gultai derēs vienvietīgā sega, jo lielāka nebūs ērta, tā kritīs ārā no gultas. Ja jūsu mazulis guļ lielākā gultā, izvēlieties lielāku segu.

Svars ir ne mazāk būtisks. Dodiet priekšroku vieglākām un siltākām segām. Tās neierobežos zīdaiņa kustības, viegli ieskaus mazuli un neradīs nekādu diskomfortu.

Segas zīdaiņiem mūsu klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvu segu zīdaiņa gultiņai?

Jautājat, kur iegādāties zīdaiņu segu? Vai jūs interesē augsta kvalitāte un konkurētspējīga cena? Tad jums ir pienācis laiks aplūkot Nostra klāstu. Ietaupiet laiku, iepērkoties interneta veikalā! Segas ir lētākas - ar mūsu piemērotajām atlaidēm jūs maksāsiet zemāku cenu par kvalitatīvu preci.

Lasīt vairāk