Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Kā izvēlēties gultas veļu dāvanai?

Ja meklējat tādu dāvanu, kas noteikti nekrās putekļus plauktā un tiks izmantota ar prieku, gultas veļa ir viena no universālākajām izvēlēm. Pirmkārt, gultas veļu izmanto katrs no mums, tāpēc šī dāvana ir gan jauka, gan ļoti praktiska. Kurš gan varētu pretoties greznās, mīkstās gultas veļas dāvātam priekam? Un, ja jūs joprojām šaubieties, sniedzam vēl dažus iemeslus un veidus, kuri palīdzēs izvēlēties pareizo krāsu un modeli.

Kāpēc ir vērts dāvināt gultas veļu?

Mūsdienu tirgus piedāvā patiešām lielu dāvanu izvēli, taču sadāvinātās lietas bieži netiek izmantotas vai vienkārši tiek atdāvinātas un ceļo apkārt no rokas uz rokām. Jūs taču nevēlaties, lai tas notiktu ar jūsu dāvanu? Tapēc dāviniet gultas veļu.

Dāvināt gultas veļu ir labi, jo tā ir vajadzīga visiem. Un guļot maiga, kvalitatīva auduma pieskāriens patīk gan vīriešiem, gan sievietēm, padarot šo dāvanu patiesi universālu. Klasiskais dizains nekad neiziet no modes, un saņēmējs atcerēsies, kurš to dāvinaja katru reizi lietojot gultasveļu - paliekošs efekts, kas parāda rūpes un personisko uzmanību. Šī iemesla dēļ, dāvināt gultas veļu ir īpaši piemērots tuviem cilvēkiem un ģimenes locekļiem. Tomēr kvalitatīva gultas veļa kļūst aizvien populārāka kā biznesa dāvana, to bieži pasniedz jaunlaulātajiem vai kristībās.

Kādu gultasveļu izvēlēties?

Pirmkārt, pievērsiet uzmanību kvalitātei. Ja jūs nolemjat dāvināt gultas veļu, tad tai vajadzētu izskatīties kā dāvanai: augstas kvalitātes, grezna izskata, glīti iesaiņotai. Izvēlieties greznāku audumu, piemēram, satīnu vai makosatīnu. Šajā audumā lieliski atklājas krāsas un raksti, un tam ir īpaši gluda spīduma virsma, kurai ir patīkami pieskarties, kas piešķir vēl lielāku greznības sajūtu.

Ja šaubieties par krāsu, pievērsiet uzmanību dāvanas saņēmējam un viņa apkārtnei. Apģērbs, mājas interjers vai pat darba vieta var atklāt iecienītāko krāsu un stilu. Instinktīvi mēs ieskaujam sevi ar to, ko mīlam, tāpēc, piemēram, vīrietis, kam skapī ir daudz zilas krāsas drēbju, noteikti neteiks „nē “zilā toņa gultas piederumu komplektam.

Dāvināt gultasveļu ir viegli ņemot vērā valdošos standartus. Lai gan ir vairāki, gultasveļas izmērus ir viegli saskaņot. Tāpēc izvēloties dāvanu, nemeklējiet ekskluzivitāti, vislabāk derēs standarta izmēra komplekts.

Ja Jums ir grūti izvēlēties ...

Izvēloties dāvanai gultas veļu jums būs vieglāk, ja orientēsities uz diviem variantiem. Pirmais - nenovecojošā klasika. Tajā ietilpst balta gultasveļa, kas vienmēr ir lieliska dāvana, tā ir lieliski piemērota jebkuram interjeram. Var arī izvēlēties vienkrāsainu, dabiska zemes toņa gultasveļu, kur akcentu piešķirs auduma dabiskais spīdums, tāpēc krāsu un rakstu virāžas nav vajadzīgas. Klasiskajā izvēlē atradīsit arī svītras vai rūtis, taču vienkrāsains komplekts vienmēr ir “drošāka” opcija.

Vēl viena iespēja ir sekot modes tendencēm. Un pamatojoties uz tām, visiem ir jābū gultas veļas komplekts, kas ir ne tikai izgatavots no dabīga auduma, bet arī tāds izskatās. Tātad gultās atgriežas tādi audumi kā audekls vai lins un jo dabiskāki tie izskatās, jo labāk. Vēl viena tendence, kas patiks moderniem cilvēkiem, ir minimālisms un rūpnieciskie akcenti. Šeit variē melnas, baltas un pelēkas krāsas, ģeometriskas formas un asimetrija.

Ja jūs nolemjat dāvināt gultas veļu bērnam vai jaunietim, varat meklēt populārus un bērnu iecienītus varoņus, mazuļiem vienmēr patiks dzīvnieki. Runājot par modes tendencēm, bērnu gultas piederumi kļūst par patiesu skandināvu interjera stila atspoguļojumu, tāpēc viss, kas tam atbilst, būs moderns un iecienīts. Tie ir dažādi ornamenti, pasteļtoņu kombinācijas, jauki figūriņu zīmējumi. Protams, skandināvu stilā vienmēr atspoguļojas augsta kvalitāte - to nedrīkst aizmirst.

Saistītās preces

avatar