Zīdaiņu pleds ir ļoti praktisks un funkcionāls tekstilizstrādājums - tas ir neaizvietojams ratiņos, dodoties vēsā laikā ārā, tas ērti un omulīgi ieskauj aizmigušo berniņu. Un tas vēl nav viss - glīts pleds uz gultas radīs mājīgu atmosfēru bērnu istabā.

Kādu pledu pirkt?

Apsverot, kādi bērnu pledi jums der vislabāk un ko jūs izvēlēsities, dodiet priekšroku audumam, jo plediem jābūt izgatavotiem no dabīgām, organiskām, veselīgām un drošām šķiedrām. Kokvilna, vilna, lins atbilst šiem kritērijiem. Šīs ir vislabākās kvalitātes šķiedras, kas ļauj mazuļa ādai brīvi elpot un pašas ir elpojošas, tāpēc mazulis nesvīst. Šie audumi lieliski pielāgosies ķermeņa temperatūrai, tāpēc mazulis aktivitāšu laikā vai gulēšanas laikā nepārkarsīs un nesvīdīs. Dabiskās šķiedras ir nekairinošas, nealerģiskas, bezgala maigas mazuļa ādai, mīkstas un siltas.

Vasaras segai būs piemērots kokvilnas pleds, un ziemā lieliski derēs sildošā vilna.

Zīdaiņu pledi mūsu sortimentā

Kur iegādāties kvalitatīvus, mīkstus pledus zīdaiņiem?

Vai jūs interesē mīļas, glītas segas mazuļa gultiņai? Augstākās kvalitātes mīkstos bērnu pledus par konkurētspējīgu cenu? Pērciet tiešsaistē Nostra interneta veikalā. Pirkšana virtuālajā telpā ir ļoti ātra, ērta un komfortabla neatkarīgi no tā, kurā pilsētā jūs dzīvojat. Interneta veikalā ir augstas kvalitātes, mīkstas, siltas bērnu segas, prece ātri un nevainojami sasniegs jūs. Vai varbūt jūs meklējat, kur pledi ir lēti un vēl lētāki? Sekojiet mūsu piedāvātajam klāstam un izmantojiet mūsu akciju priekšrocības!

Lasīt vairāk