Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Dažādšķiedru gultas veļa IZPĀRDOŠANA 20-1659-PINK

Dažādšķiedru gultas veļa IZPĀRDOŠANA

 
Sastāvs: 52% poliesters, 48% kokvilna
Audums: Dažādšķiedru
Auduma izcelsmes valsts: Pakistāna
Auduma blīvums: 115 GSM
Rādīt vairāk
8,48 €
12,71 €

30d. mažiausia kaina 12,71 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

8,48 €
12,71 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Dažādšķiedru gultas veļa IZPĀRDOŠANA 20-1659-PINK

Dažu dizainu fotogrāfijās spilvendrānas ir attēlotas kā OXFORD tipa, taču visas spilvendrānas ir vienkārši izšūtas, nevis OXFORD tipa. 

 

Skaists un praktisks jauktās šķiedras gultas veļas komplekts ir lieliska izvēle mājām. Viegls audums nodrošina svaigumu un kustību brīvību miega laikā. Šķiedras noturību nodrošina poliesters, un izcilās gultasveļas īpašības nodrošina kokvilna. Šo komplektu varat izmantot jebkurā gada laikā.

Jauktās šķiedras gultasveļa ir praktiska un ar lieliskām īpašībām, ir izturīga un izskatās jauna pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Pateicoties šķiedrā esošajam poliesteram, audumu var dekorēt ar košām krāsām un rakstiem, kas mazgāšanas laikā neizbalē. Gultas veļa ir mīksta, maiga un patīkama pret ādu.

Izvēlieties sev piemērotāko dizainu, un izbaudiet lielisku nakts miegu. Šī gultasveļa ir ideāli piemērota individuālām miega vajadzībām un nodrošina augstu kvalitāti. Tās dizains ir izveidots, koncentrējoties uz detaļām un iedvesmojoties no dabisko krāsu spēles. Ideāla izvēle tiem, kas meklē ērtu un praktisku miega risinājumu.

 

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams izgriezt gultas veļu uz kreiso pusi un tas to mazgāt. Mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru. Pirms izmantošanas produktu izmazgājiet!
  • Raibās gultas veļas komplektu spilvendrānas var atšķirties no attēlā redzamajām.
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (174)

Līdzīgas preces

avatar