Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Luksusa gultas piederumi - dārgi?

Greznība un augsta cena dažreiz var šķist divas neatdalāmas lietas, bet, runājot par gultas piederumiem, jums nav jātērē naudas kalns, lai radītu luksusa iespaidu. Grezni gultas piederumi guļamistabā, pirmkārt, nodrošina ērtu un mierīgu miegu, un to veicinātā atmosfēra rada fantāziju, vēlmi sapņot, brīvības sajūtu ... Guļamistabai jābūt telpai, kurā mēs viegli un ātri atpūšamies, aizmirstam par dienas darbiem un problēmām. Un kas ir labāks veids, kā aizmirsties, ja ne būt mājīga greznuma ieskautam? Šeit ir daži noslēpumi, kā savai guļamistabai piešķirt greznas dzīves veidolu, netērējot pārāk daudz.

Gultas veļa

Droši vien visiem vismaz vienu reizi bijusi iespēja palikt luksusa viesnīcas numuriņā. Neatkarīgi no tā, kur pasaulē šī viesnīca atrodas, jūs vispirms atcerēsities ... gultasveļu! Un tā noteikti nav nejaušība, jo viesnīcās liela nozīme ir gultas piederumu izvēlei, un viņu pieredze ir vērtīga arī, izvēloties gultas piederumus savām mājām.

Viesnīcās dominē gaišas krāsas gultas piederumi - gaišās krāsas biežāk smērējas, ir mazāk praktiskas un pašas par sevi ir saistītas ar greznību. Nav noslēpums, ka viesnīcās gultas veļu mazgā bieži, tāpēc, izvēloties produktus, uzmanība tiek pievērsta kvalitātei: no auduma kopumā līdz katrai cilpiņai. Šis ir zelta likums, jo neviens tekstilizstrādājums ar izplūkātiem diegiem neizskatīsies grezni. Kvalitāte un greznība ir neatdalāmi jēdzieni.

Viesnīcām ir kopīgi akceptēts gultas stils, kas saka “es zinu, ko gribu”. Tātad, ja vēlaties greznību arī savā guļamistabā, jums precīzi jāzina, ko vēlaties, un jāapvieno savstarpēji saistītās krāsas vai raksti un faktūras.

Kā izvēlēties?

Greznības sajūtu nodrošina kvalitatīvi izstrādājumi, tāpēc vispirms meklējiet kvalitāti. Izvēlieties uzticama ražotāja tekstilizstrādājumus un pievērsiet uzmanību audumam. Gultas veļas izvēle ir pārsteidzoša savā dažādībā, tāpēc sāciet ar šķiedru. Ir vairāk nekā viena šķiedra, kas izskatās grezni un labi kalpo, bet nav dārga. Piemēram, lieliska izvēle ir kokvilna vai austs mako satīns. Šim materiālam ir spīdums, tas nesaburzās, ir maigs un pieskaroties rada patīkamu vēsuma sajūtu.

Greznu gultasveļu var izgatavot no visdārgākā auduma, taču tam tā arī jāizskatās. Citiem vārdiem sakot, izvairieties no ekstravagantiem dizainiem un piešķiriet prioritāti klasiskajiem modeļiem un krāsām. Kvalitatīva veļa izskatīsies grezni, un mirdzošie raksti vai košās krāsas vien tam nepiešķirs nekādu vērtību. Klasiskais dizains un dabiskās krāsas ir labākā izvēle, ko varat izdarīt, lai guļamistabā radītu greznuma iespaidu. Turklāt ražotāji, kuri neinvestē jaunos dizainos un rakstos, var piedāvāt klasiskā stila gultas piederumus par izdevīgāku cenu - jūs iegūsit tieši tik daudz kvalitātes, cik tērēsit.

Dabiski audumi ir dārgāki, jo tos ir grūtāk iegūt. Tomēr tiem ir tādas īpašības, kas miega laikā vislabāk der mūsu ķermenim. Luksusa gultasveļai vispirms jābūt funkcionālai, tāpēc dodiet priekšroku dabīgiem audumiem.

Izvēlieties pareizo gultas piederumu komplektu - ja jums ir nepieciešama tikai viena spilvendrāna, tad arī iegādājieties vienu. Tādējādi tiks apmaksāts tikai tas, kas patiešām nepieciešams, bez liekām izmaksām. Vai arī tad, ja domājat, ka izmantosit otru segu - padomājiet par segas pārvalku. Tikai daļēji atjaunots komplekts neizskatīsies tik labi. Pērciet tik daudz, cik jums nepieciešams.

Šie vienkāršie noteikumi, kurus patiešām ir vērts ievērot, pērkot gultas piederumus, radīs greznību guļamistabā. Luksusa gultas piederumiem nav jābūt dārgiem, vissvarīgākais ir nevainojams izskats un mierīgs miegs.

Saistītās preces

avatar