Vasaras izpārdošana līdz 8. augustam! 20% atlaide ar kodu Brivdienas21 *atlaides nesummējas

Skaista un glīti saklāta gulta guļamistabai piešķir labu izskatu, eleganci un vienmēr rada tikai pozitīvu iespaidu. Gultas pārklāju dažādība ļauj eksperimentēt un radīt vēlamās krāsu kombinācijas ar citiem guļamistabas tekstilizstrādājumiem, mēbelēm un sienu apdares krāsām. Gultas pārklāju var pielāgot dominējošajai krāsai guļamistabā un radīt vienkrāsainu gammu, vai gultas pārklājs var kļūt par izsmalcinātu, spilgtu un acij tīkamu kontrastējošu guļamistabas akcentu. Jebkurā gadījumā mūsu klāstā atradīsiet piemēroto gultas pārklāju. 

Gultas pārklājs jūsu divguļamajai gultai

200x220 cm divguļamo gultu pārklāji ir vieni no populārākajiem. Lielais gultas pārklājs izskatās iespaidīgi, rada greznu, saskaņotu tēlu un piešķir divguļamai gultai vēlamo “seju”. Vai tā būs romantiska, ar ziediem, varbūt stilīga vienkrāsaina vai moderna un rotāta ar ģeometriskām figūrām?

Mūsu gultas pārklāju klāsts ir piemērots gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

200x220 cm gultas pārklāji internetā

200x220 cm vai citu izmēru gultas pārklāji pieejami Nostra interneta veikalā. Iepirkšanās internetā ir nesalīdzināmi ērtāka un ātrāka, jo jums nav jādodas uz fiziskām tirdzniecības vietām un jāpavada ilgs laiks ceļā. Un labākais ir tas, ka jūs varat iepirkties tiešsaistē pilnīgi neatkarīgi ne no laika, ne vietas. Tāpēc iegādājieties gultas pārklāju sev ērtā veidā.

Ir vērts pieminēt arī to, ka iepirkšanās tiešsaistē bieži vien maksā daudz lētāk, un varat ietaupīt, iegūstot izcilu kvalitāti.

Mūsu interneta veikala klāstā varat izvēlēties 200x220 cm poliestera vai poliestera un kokvilnas gultas pārklājus. Tie ir ļoti mīksti, maigi, patīkami un draudzīgi ādai. Augsta kvalitāte nozīmē lielisku izskatu, vienkāršu kopšanu un reprezentablu izskatu ilgtermiņā.

Plašā krāsu un rakstu dažādība dod jums daudz iespēju piemērot gultas pārklāju savas guļamistabas interjeram un izveidot vēlamo stilu. Kuri no tiem vislabāk derēs jums: vienkrāsaini vai rakstaini? Zaļi, pelēki, violeti, dzelteni vai citas krāsas?

Sekojiet mūsu piedāvājumiem tiešsaistē un nepalaidiet garām lieliskas iespējas, kad norisinās gultas pārklāju akcijas, kas dod jums iespēju iegādāties kvalitatīvus gultas pārklājus par līdz pat 50 procentiem lētāk! 

Kur iegādāties skaistus gultas pārklājus divguļamai gultai?

Vai meklējat veikalu, kurā pārdod gultas pārklājus, kas ir reizē lēti, skaisti un kvalitatīvi? Nostra – šeit atradīsiet gultas veļu, kas atbilst visiem šiem kritērijiem. Plaša izvēle, īpaši zemas cenas un ātra pirkumu piegāde ir tas, ko jums piedāvājam mēs.

Lasīt vairāk