Ar kodu STAYHOME 20% atlaide norādītajām precēm

Ja apsverat, vai jums ir nepieciešams virsmatracis, lūdzu, novērtējiet šī tekstilizstrādājuma augsto funkcionalitāti un, visticamāk, jums neradīsies šaubas, ka tam ir jābūt jūsu iepirkumu grozā! Virsmatracis sniedz neaizstājamu matrača aizsardzību no šķidrumiem, pārtikas atliekām, netīrām mazuļu rokām un citiem netīrumiem. Daudzi zina, ka matrača tīrīšana ir sarežģīta un dārga, taču virsmatraci jūs varat noņemt no matrača, ievietot veļas mašīnā un drīz vien baudīt tīrību un svaigumu! Vienkārši un ļoti ērti. Virsmatracis būs lieliska izvēle, ja esošais matracis ir pārāk ciets. 160x200 cm virsmatrači paredzēti divguļamām gultām, tie ir funkcionāli un ļoti noderīgi, lai garantētu maksimālu gultas tīrību, ko nodrošināt ir ļoti viegli. 

Virsmatrači visai ģimenei

Mūsu 160x200 cm virsmatraču klāsts ir orientēts uz ģimeni: gan pieaugušajiem, gan bērniem. Kvalitatīvie materiāli nodrošina to, ka šis tekstilizstrādājums ir piemērots pat visjutīgākās ādas īpašniekiem. Mūsu virsmatrači tiek ražoti no augstiem kvalitātes standartiem atbilstoša poliestera. Tas nodrošinās lielisku jūsu gultas matrača aizsardzību un papildu maiguma slāni, kas sniedz vislabāko miega pieredzi un komfortu. Mīkstā un matētā virsmatrača virsma ļoti viegli nodrošina to, ka tam var uzlikt palagu gan ar, gan bez gumijas. Matrača pildījumā tiek izmantots mīkstākais un gaisīgākais sintepons, kas rada tādu sajūtu, it kā jūs gulētu uz neticami pūkaina mākoņa. Virsmatracis ātri atgūst sākotnējo izskatu un maigumu, tādēļ ik vakaru jūs atkal apgulsieties uz virsmatrača, kas ir gluži kā jauns.

Mūsu virsmatrači ir piemēroti visai ģimenei, jo tajos tiek izmantoti droši un kvalitatīvi materiāli, un tos var mazgāt veļas mašīnā, tādējādi nodrošinot nemitīgu tīrību. Nesatraucieties, ja jūsu mazulis guļ uz virsmatrača – tas ir draudzīgs jutīgai ādai, un, ja jūs nejauši sasmērējat virsmatraci, netīrumus varēs iztīrīt.

Kādu virsmatraci izvēlēties visai ģimenei? Kvalitatīvu un atbildīgi izgatavotu!

Lētāki virsmatrači internetā

Izvēlieties virsmatraci mūsu interneta veikalā, iepērcieties un maksājiet mazāk, jo iepirkšanās tiešsaistē ir vienkārša, ērti un bieži vien lētāka. Iespēja iepirkties internetā palīdz ietaupīt jūsu vērtīgo laiku. Padomājiet par to, cik daudz laika jums būtu jāvelta, lai meklētu virsmatraci fiziskos veikalos, tērējot laiku sastrēgumos. Jāņem vērā arī tas, ka, iepērkoties fiziskās tirdzniecības vietās, jums jāpielāgojas veikalu darba laikiem. Iespēja iepirkties tiešsaistē ļauj to visu ignorēt un iepirkšanās procesu plānot pilnīgi neatkarīgi no vietas vai laika. Labākais ir tas, ka mēs piegādāsim jūsu pirkumu raiti un ātri, tātad drīz vien varēsiet izbaudīt lielisku nakts miegu. 

Mūsu klāstā esošie 160x200 virsmatrači

Kur nopirkt labu divguļamas gultas virsmatraci?

Vai jūs interesē mīksts, augstas kvalitātes un izturīgs divguļamas gultas virsmatracis? Apsveriet izcilās kvalitātes Nostra izstrādājumus par īpaši zemām cenām. Mūsu sortimentā varēsiet izvēlēties izdevīgāko pievilcīgas cenas un kvalitātes attiecību. Virsmatračus varat iegādāties internetā. Tiešsaistes pircējiem pasūtījumu piegādājam ātri un raiti, tāpēc jums nav jāuztraucas par preces saņemšanu. Vai vēlaties maksāt vēl mazāk? Izmantojiet mūsu vietnē pieejamās akcijas virsmatračiem! Tā ir unikāla iespēja ietaupīt, saņemot augstu kvalitāti.

Lasīt vairāk