50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,39 €

Kad mazuli atvedat mājās, šķiet, ka viss kļūst mīkstāks, ērtāks. Nav jābrīnās, kādēļ māju piepildām tikai ar kvalitatīvām mantām, meklējot mīkstas un skaistas drēbes, mājīgu gultasveļu, pūkainus un neizsakāmi mīkstus dvieļus. Mazuļu dvieļiem ir ārkārtīgi svarīga loma, jo tiem ikdienā ir saskare ar maigo, jutīgo mazuļa ādu, kas pēc mazgāšanās kļūst vēl jutīgāka. Par bērnu jārūpējas atbildīgi, ar šo uzdevumu palīdzēs tikt galā dabisko šķiedru dvieļi, kas lieliski absorbē ūdeni un nodrošina mazuļa ādai maigumu.

Vislabākais Jūsu mazulim

Kādi dvieļi mazulim der vislabāk? Atbildot uz šo jautājumu, ir vērts dvieļa izmēru un krāsu atstāt otrajā plānā, un pievērst uzmanību audumam un tā īpašībām. Mūsu produktu klāstā ir bērnu dvieļi, kas izgatavoti no kokvilnas un ķemmdzijas. Neatkarīgi no tā, kuru variantu izvēlēsieties, risinājums būs lielisks, jo kas gan var būt labāks par dabisko un ekoloģisko kokvilnu?

Kokvilnas dvieļi ir pieejami 380 un 430 g/m2 blīvuma. Tie ir maigi, mīksti, tiem ir lieliska mitruma absorbcija un nav nepieciešama sarežģīta kopšana. Gaisa caurlaidība ļauj ādai elpot, ļaujot mazulim ilgāku laiku uzturēties satuntuļotam dvielī. Nealerģiska un ādu nekairinošā kokvilna - ārkārtīgi laba izvēle bērniem, kuru ādai ir nosliece uz alerģijām vai citām ādas problēmām, piemēram, dermatītu, tāpēc tai nepieciešamas papildu rūpes.

Kokvilnas dvieļi mazuļiem ir ideāla izvēle. 550 g/m2 blīvuma tekstilizstrādājumi ir biezi, kas garantē vēl labāku ūdens pilienu absorbciju un pūkainību. Ietinot bērnu pēc vannas šādā dvielī, viņš iegūs neaprakstāmu mājīguma sajūtu, tas būs gluži kā mātes pieskāriens. Ķemmdzijas kokvilnai ir nedaudz garāks šķiedru kalpošanas laiks nekā parastajām šķiedrām, kas padara to izturīgāku, ilgmūžīgāku un saglabās krāsu, mīkstumu un pūkainību pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Dvieļa virsmā ir daudz mīkstu cilpiņu, kas absorbē katru ūdens pilienu, kad ar to slaukās vai vienkārši pieskaras ādai. Jūsu mazulis vēlēsies palikt dvielī pat pēc tā, kad āda jau būs sausa.

Tekstilizstrādājumi bērniem

Tekstilizstrādājumus bērniem parasti izvēlas ļoti rūpīgi, ņemot vērā kvalitāti, izturību un, protams, dizainu, jo bērni izvēlas ar acīm un vizuālais tēls viņiem ir ļoti svarīgs. Mēs jau minējām, ka, izvēloties dvieļus zīdaiņiem, ir kārtīgi jāizvērtē audums un jāizvēlas tikai dabīgo šķiedru tekstilizstrādājumi.

Mūsu klāstā ir krāsaini, skaisti un jauki dvieļi bērniem. Plaša krāsu palete palīdzēs atklāt jūsu bērna iecienītāko krāsu, ļaujot arī pēc mazgāšanās jautri pavadīt laiku. Izvēlieties klasiski balto vai bērnu iecienīto dzelteno, zaļo, rozā, zilo, oranžo vai citas košas krāsas, pasteļtoņus vai tumšāku krāsu dvieļus.

Mūsu piedāvājumā ir lieli un mazi dvieļi zīdaiņiem. 30x30, 30x50, 50x70, 70x140, 100x150 cm u.c. - plašais izmēru klāsts ļaus jums izvēlēties vēlamo dvieli.

Kur iegādāties kvalitatīvus, mīkstus bērnu dvieļus?

Vai vēlaties pēc mazgāšanās savam mazulim sniegt vislabākās emocijas? Vai jūs meklējat kvalitatīvus dvieļus, kas izgatavoti no dabīgām šķiedrām, ar neizsakāmu maigumu un pūkainību? Tad mēs iesakām apmeklēt Nostra - gaidām jūs mūsu interneta veikalā. Mēs piedāvājam ļoti plašu mazuļu dvieļu izvēli, kas izgatavoti no kokvilnas vai ķemmdzijas. Kvalitatīvi dvieļi tiek pārdoti par ļoti pievilcīgu cenu. Turklāt, izmantojot mūsu klātienes vai interneta veikala akcijas, par augstas kvalitātes produktiem jūs samaksāsiet maksāt! Ja nezināt, kāds dvielis ir vislabāk piemērots jūsu mazulim, mēs jums sniegsim padomus un palīdzēsim izvēlēties.

Lasīt vairāk