Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Ūdensnecaurlaidīgi palagi FLANNEL

Ūdensnecaurlaidīgi palagi FLANNEL

 
Audums: Flanelis
Auduma izcelsmes valsts: Ķīna
Auduma blīvums: 188 GSM
Palagi veida: Ar gumiju
Rādīt vairāk
18,29 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

18,29 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Ūdensnecaurlaidīgi palagi FLANNEL

Ūdensizturīgi palagi lieliski aizsargā matraci no mitruma un traipiem. To izmantošana palīdz izvairīties no dārgas matraču tīrīšanas, un aizsardzība pret šķidruma noplūdi ir ļoti noderīga, audzinot bērnus vai aprūpējot pacientu. Balti ūdensizturīgi palagi ne tikai veic aizsargfunkciju, bet arī veido ērtu pamatu gulēšanai. Šīs klasiskā stila palags ir aprīkots ar gumiju, kas nodrošina vienmērīgu auduma sadalījumu uz matrača virsmas un novērš loksnes kustību pat nemierīga miega laikā - tādējādi nodrošinot vislabāko aizsardzību.

Palags ir izgatavots no blīva un stingra flaneļa auduma, kas ir austi no dabīgas kokvilnas šķiedras. Dabiskais sastāvs nodrošina gaisa caurlaidību un lieliskas lapas lietošanas īpašības, nekairina pat jutīgu ādu un neizraisa alerģiskas reakcijas. Šādi palagi ir viegli kopjami, un tos var mazgāt daudzas reizes salīdzinoši augstā temperatūrā, tādējādi nodrošinot labu higiēnu.

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams izgriezt palagu uz kreiso pusi un tas to mazgāt. Mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru. Pirms izmantošanas produktu izmazgājiet!
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (16)

Līdzīgas preces

avatar