50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,99 €

Palagi ir neatņemama gultas veļas sastāvdaļa, kas ievērojami uzlabo miega kvalitāti. Uz laba un augstas kvalitātes palaga ir ļoti patīkami gulēt. Tāpēc ir vērts izvēlēties dabīga, izturīga un kvalitatīva auduma palagus. Ņemot vērā zīdaiņa ādas jūtīgumu, ir nepieciešams nodrošināt ērtu gulēšanu, ietinot mazuli mājīgā, neparasti mīkstā un maigā gultas veļā.

Kādi palagi ir visatbilstošākie zīdainim?

Palagus bērna gultai, tāpat arī bērnu ratiņiem, ir jāizvēlas ļoti atbildīgi. Lai arī krāsai, rakstam un jaukam dizainam ir liela nozīme, bet runājot par mazuļa labsajūtu, dabiskam audumam ir vislielākā nozīme. Tekstilizstrādājumam jābūt ārkārtīgi mīkstam, maigam, dabiskam un drošam zīdaiņa jūtīgajai ādai. Kokvilna šiem kritērijiem atbilst simtprocentīgi – šķiedra, kura būs ideāla izvēle zīdaiņa gultiņai, tāpēc mazulim kvalitatīva miega un komforta dāvanu piešķirs kokvilnas šķiedras audumi, piem., katūns, satīns, trikotāža. Katūna palagi ir ļoti mīksti un maigi, satīna palagi izskatās ļoti grezni, trikotāžas palagi ir ļoti mīksti, omulīgi un izturīgi. Augsta kvalitāte, drošība un maigums ir svarīgas zīdaiņu palagu īpašības, lai nodrošinātu labu mazuļa miegu.

Palagi zīdaiņiem mūsu klāstā

Kur iegādāties mīkstus un kvalitatīvus palagus zīdaiņiem?

Ja jums nepieciešama kvalitatīva, izturīga gultas vai bērnu ratiņu veļa, tad izvēlieties to no Nostra klāsta. Zīdaiņu palagiem piemīt vislabākās gultas veļas īpašības. Tekstilizstrādājumus ir ērti un ātri iegādāties mūsu interneta veikalā. Produktu klāsts ir ļoti plašs un par zemām cenām. Tāpat ir iespēja maksāt mazāk, ja izmantosiet mūsu piedāvātās zemo cenu akcijas.

Lasīt vairāk