50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,99 €

Labākā izvēle bērnu gultai ir bērnu palagi ar gumiju. Tie nevainojami ieskauj matraci, un, pateicoties gumijai, tie stipri turas zem matrača malām, tāpēc bērna gulta no rīta būs kārtīga pat bērnam, kurš guļot aktīvi grozās. Bērnu palagu ar gumiju klāsts ir plašs, tāpēc izvēloties novērtējiet audumu un pēc tam dizainu, un jūs noteikti atradīsit perfekti piemērotu palagu jūsu bērna gultai.

Palaga ar gumiju priekšrocības

Mūsu klāstā esošie bērnu palagi ar gumiju ir izgatavoti no dabīgiem audumiem, kas austi no kokvilnas. Kokvilna garantē siltumu, jaukumu, maigumu un maksimālu komfortu. Šāds palags ļauj ādai elpot, pasargā ādu no svīšanas, tāpēc bērna miegs būs ērts un komfortabls. Pat ja guļot bērns daudz grozās, viņš nesakarsīs un nesasvīdīs. Izcila kokvilnas mitruma absorbcija tikai papildina tās labo īpašību sarakstu. Gan karstā vasarā, gan vēsā temperatūrā dabīgā auduma palags ar gumiju nodrošina vislabāko miegu jūsu bērnam.

Trikotāžas palagi ar gumiju - vieni no populārākajiem. Trikotāža ir izturīga un viegli kopjama. Pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm tā saglabā spilgtas krāsas, neizbalē un nezaudē savu reprezentatīvo izskatu.

Palaga gumijas maliņas lieliski turas aiz matrača malām, un pat visnemierīgāk guļošais bērns, no rīta pamodīsies kārtīgā gultā labi atpūties.

Kāpēc izvēlēties bērna gultai palagu ar gumiju?

Izvēloties gultas pārklāju sava bērna gultai, priekšroku dodiet auduma kvalitātei. Tam jābūt dabīgam, kvalitatīvam, izturīgam. Kokvilnas šķiedra un no tā austie audumi - trikotāža, satīns u.c., būs labākā izvēle gultiņai un ērtam miegam.

Ne mazāk svarīgs ir pareizais palaga izmērs, kuru izvēloties, jāņem vērā matraču izmērus. Palagi gultām var būt vienvietīgi, divvietīgi un piemēroti zīdaiņu gultiņām. Populārākie izmēri divvietīgajiem palagiem ar gumiju ir 160x200, 180x200, 120x200 un lielie palagi ar gumiju 200x220 cm utt.

Dizains ir vēl viens kritērijs, kas būtu jānovērtē. Palagus pieskaņojiet visam gultas veļas komplektam vai izvēlēties tādu, kas ir piemērots jūsu bērna istabas noformējumam, mēbelēm un dominējošajai krāsai. Kādi palagi ar gumiju jums ir vajadzīgi - zaļi, zili, dzelteni vai klasiski balti palagi? Nostra palagu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc šeit izvelēsieties jums tīkamāko.

Kur iegādāties kvalitatīvus bērnu palagus ar gumiju?

Nodrošiniet savam bērnam ērtu un veselīgu miegu ar dabīgās šķiedras auduma palagiem ar gumiju. Trikotāžas, katūna vai satīna palagi? Vai jūs interesē palagi ar gumiju par lētāku cenu? Izskatāt iespējas, kur tādus iegādāties? Ja vēlaties iegūt augstas kvalitātes, izturīgus palagus, kuri nezaudē savu sākotnējo izskatu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm, tad izvēlieties Nostra klāstā esošos! Pirkt internetā būs ļoti ērti un vienkārši – palagi ar gumiju atrodas tikai dažu klikšķu attālumā. Jums piedāvājam plašu izvēli par izdevīgām cenām. Cena ir atkarīga no palagu ar gumiju auduma un izmēriem. Palagu ar gumiju akcija - unikāla iespēja maksāt īpaši zemu cenu par kvalitatīvu preci.

Lasīt vairāk