Ar kodu STAYHOME 20% atlaide norādītajām precēm

Bērnu gultas veļai izvirzām daudz prasību: drošība, maigums, komforts, siltums. Un, ja jūs pievienojat greznību... Satīns atbilst visiem šiem kritērijiem un būs ideāla izvēle jūsu bērna gultai un elegantam bērnistabas interjeram.

Kas der bērnam?

Izvēloties tekstilizstrādājumus bērnistabai, prioritātei jābūt augstai kvalitātei un dabiskumam. Iespējams, ka vislabākā izvēle bērnistabai ir kokvilna u.c. Kokvilna izceļas ar vislabākajām maiguma, jaukuma un draudzīguma ādai īpašības, tā neizraisa alerģiju, kas ir ļoti svarīgi bērniem ar jutīgu ādu. Turklāt gaisa caurlaidība nodrošina maksimālu komfortu bērnam visa miega laikā.

Nevajadzētu atmest roku arī vizuālajam aspektam - bērnu gultas piederumiem jābūt skaistiem un pievilcīgiem jūsu atvasei. Vieniem bērniem patīk spilgtas krāsas, citiem patīk maigi pasteļtoņi.  Mazos vienmēr piesaista gultas veļa, kas rotāta mīļiem ornamentiem, pasaku varoņu attēliem.

Lai bērnam būtu ērti gulēt, tekstilizstrādājumi bērnu gultas veļai vajadzētu atbilst pareizajiem izmēriem.

Kāpēc izvēlēties satīnu?

Satīnam raksturīgs ārkārtīgs vieglums, maigums un nevainojams izskats. Šāda veida gultas piederumi izskatās grezni, tie nemaz neierobežo kustības miega laikā, uz tiem gulēt ir ārkārtīgi patīkami. Izturība ir vēl viena satīna priekšrocību! Pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm satīna veļa izskatīsies pavisam jauna un košām, neizbalējušām krāsām, tāpat audums saglabās savas labās īpašības un eleganto izskatu.

Bērnu satīna gultas veļas klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvu satīna gultas veļu?

Ja vēlaties atjaunot sava bērna gultas veļu un jūs meklējat augstas kvalitātes un nevainojama izskata, izturīgu komplektu, tad satīns ir ideāli piemērots jums. Iepirkties mūsu interneta veikalā ir ļoti vienkārši un ērti. No plašā produktu klāsta jūs varat izvēlēties sev piemērotākās preces par konkurētspējīgām cenām. Tāpat sekojiet līdzi mūsu akcijām un nepalaidiet garām iespēju nopirkt augstas kvalitātes produktus par īpaši zemām cenām.

Lasīt vairāk