50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,99 €

Mīksti kā mākoņi, maigi kā mammas apskāviens vilnas pledi bērniem ir noderīgi daudzās situācijās: pēcpusdienas miega laikā, skatoties mīļākās multfilmas, spēlējoties un mājās ceļot teltis, ceļojot automašīnas krēsliņā vai ratiņos utt. Savukārt krāsains pleds uz gultas izskatīsies amizanti un bērnistabai piešķirs krāsu un papildu šarmu! Ja jums vēl nav augstas kvalitātes vilnas pleda, uz priekšu - izskatiet mūsu piedāvāto klāstu!

Vilnas pledu priekšrocības

Ja mēs runājam par dabiskajām un videi draudzīgākajām šķiedrām, vilna noteikti būtu viena no tām, kas plūktu laurus šajā jomā. Vilnai raksturīgs neizsakāms maigums. Šo audumu raksturo siltums, perfekta pielāgošanās ķermeņa temperatūrai. Lai arī efektīvi sildošs pleds ziemā būs viens no bērna labākajiem “draugiem”, ir kļūdaini uzskatīt, ka vilnas sega noderēs tikai aukstajā sezonā. Arī vasarā bērns var izbaudīt vilnas segas priekšrocības, jo vilna lieliski pielāgojas temperatūras izmaiņām. Turklāt vilnas pleds ir lietderīgs asinsritei, tas ir veselīgs un drošs, nekairina ādu un tam ir apskaužama gaisa caurlaidība.

Vai zinat, ka krāsains, augstas kvalitātes bērnu pleds var būt arī lieliska dāvana?

Vilnas pledi mūsu klāstā

Kur iegādāties mīkstu un augstas kvalitātes vilnas pledu bērniem?

Vai jūs interesē pledi jūsu bērna gultai? Vai meklējat vilnas pledus par konkurētspējīgām cenām vai īpaši zemām cenām? Izvēlieties Nostra klāstu, jo mēs jūsu pasūtījumu nosūtīsim uz jebkuru Latvijas pilsētu! Pledi internetā - ļoti ērti un ātri iegādājami neatkarīgi no atrašanās vietas un laika. Piedāvājam pledus lētāk, jo saviem produktiem bieži piemērojam pievilcīgas atlaižu akcijas.

Lasīt vairāk