50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,39 €

Bērnu gultas veļa nodrošina mazuļa atpūtu. Miegs ir ārkārtīgi svarīgs, jo tikai mierīgs un kvalitatīvs miegs ļauj ne tik atjaunot  dienas laikā atdotu enerģiju, bet arī augt un katru dienu celties labā garastāvoklī, lai sagatavotos jauniem atklājumiem. Bērnu katūna gultas veļa lieliski atbilst mazuļu vajadzībām: krāsas un raksti stimulē viņu iztēli un palīdz vieglāk aizmigt, savukārt katūna pieskāriens ir silts un maigs.

Derēs visām bērnu vēlmēm

Krāsainas un rotaļīgas gultas piederumi lieliski dekorēs bērnistabu. Lai arī mazuļi daudz laika pavada guļot, gultā viņiem patīk arī trakot un spēlēties, tāpēc gultas veļa sniegs komfortu un iedvesmos jauniem stāstiem. Katūna bērnu gultas veļa ir izturīga pret nodilšanu, tāpēc jūs to varat mazgāt daudzkārtīgi, un nebaidieties no negadījumiem, kas dažkārt notiek spēlējoties. Labākā bērnība - bez jebkādām raizēm!

Lielajā klāstā jūs noteikti atradīsiet gultas veļu, kas jūsu mazulim patiks. Ne veltīgi bērnu gultas veļa ir krāsaina un apdrukāta ar bērnišķīgiem ornamentiem, jo dažādās krāsās un modeļos bērni var izpētīt pasauli, zīmējumi iedvesmo viņu interesi un iedvesmo sapņiem un spēlēm. Bērna mīļākais gultas veļas komplekts padarīs gulēšanu par jautru spēli, tāpēc šķirt mazliet uzmanības gultas veļas iegādei ir tā vērts.

Kāpēc izvēlēties katūna gultas veļu?

Bērnu gultas veļa no katūna ir ideāli piemērota mazuļa gultiņai. No dabīgas kokvilnas austais audums ir elpojošs, tāpēc bērni gulēs ērti un nepārkarsīs, tāpat audums labi absorbē mitrumu. Katūns ir blīva pinuma izturīgs audums, kas lieliski saglabās savu izskatu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Bērnu gultas veļa izceļas ar krāsainību un rakstu daudzveidību, un katūns tam ir lieliski piemērots. Vieglais un jaukais audums ļauj precīzi reproducēt pat smalkus rakstus. Tā gultas veļas virsmā ieguļas bērnu iemīļotie varoņi, rotaļīgie meža iemītnieki vai citi raksti.

Dabiski, veselīgi un droši audumi ir galvenā prioritāte, izvēloties gultas veļu savam bērnam. Bērnu katūna gultas veļa mazulim garantēs kvalitatīvu miegu un komfortu visa miega laikā. Nostra tekstilizstrādājumi ir izturīgi, kvalitatīvi, spilgtiem rakstiem, reprezentatīvu izskatu. Savukārt krāsa neizbalēs pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Kur iegādāties kvalitatīvu bērnu katūna gultas veļu?

Vai meklējat skaistu, krāsainu un kvalitatīvus gultas veļu bērnistabai par īpaši zemu cenu? Bērnu katūna gultas veļa mūsu klāstā būs lieliska izvēle. Bērnu gultas veļa par ļoti pievilcīgām cenām, savukārt iepirkšanās internetā būs daudz ātrāka, lētāka un vienkāršāka! Piedāvājam plašu krāsu, rakstu, izmēru klāstu, tāpēc pat visprasīgākais mazulis izvēlēsies sev mīļāko katūna gultas veļu, kas būs vispiemērotākā viņa gultai.

Bērnu gultas piederumus ātri un ērti var iegādāties mūsu interneta veikalā: pieaiciniet mazuli pie datora ekrāna un kopīgi izvēlieties jums mīļākos varoņus vai krāsas. Un mēs jūsu izvēlēto komplektu nosūtīsim uz jebkuru valsts nostūri tikai dažās dienās. Tas ir vieglākais veids, kā jūs varat parūpēties par sava bērna mierīgu, ērtu un kvalitatīvu miegu un visspilgtākajiem bērnības iespaidiem!

Lasīt vairāk