Pledi izpārdošana! Atlaides līdz 40%!

Katūna bērnu gultas veļa

Filtri
Cena
   
Segas pārvalka izmērs
Spilvendrānas izmērs
Palaga izmērs
Audums
Krāsa
Auduma modelis
Sastāvs
Aizdare
Palags

Pircēju atsauksmes (7)

 
2019-10-11

Paldies, par gultas veļu. Prece atbilst gaidītam un ir kvalitatīva.

Linda
 
2019-09-23

Prekė miela, maloni akiai, nuteikia linksmai.

Rima
 
2019-09-19

Piukus

Airida

Bērnu gultas veļa nodrošina mazuļu atpūtu, bet miegs viņiem ir īpaši svarīgs. Mierīgs un kvalitatīvs miegs ļauj atgūt ne tikai pa dienu iztērēto enerģiju, bet arī augt un katru dienu mosties ar labu garastāvokli un sagatavoties jauniem atklājumiem. Bērnu gultas veļa no katūna lieliski atbilst mazuļu vajadzībām: krāsas un raksti stimulē to iztēli un palīdz vieglāk aizmigt, bet katūna pieskārieni ir silti un maigi.

Bērnu gultas veļa no katūna ir ideāli piemērota mazuļu gultiņām. No dabīgās kokvilnas austs materiāls ir elpojošs, lai bērns gulētu ērti un nepārkarstu, bet audums lieliski uzsūc mitrumu. Katūns ir blīvi austs, tāpēc tas ir izturīgs, tas lieliski saglabā savu izskatu arī pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Gultas veļa bērniem izceļās ar krāsu un rakstu dažādību, bet katūns tam ir ideāli piemērots: viegls un patīkams materiāls ļauj precīzi attēlot arī smalkākos rakstus. Tādā veidā uz gultas veļas komplekta var attēlot mīļāko varoni, rotaļīgu meža iedzīvotāju vai dažādus rakstus.

Krāsaina un rotaļīga gultas veļa lieliski izrotās bērna istabu. Kaut arī mazie daudz laika pavada guļot gultā, tiem arī patīk jautri spēlēties tajā, tāpēc gultas veļa sniegs omulību un iedvesmos jauniem stāstiem. Katūna gultas veļa ir ļoti izturīga pret nodilumu, tāpēc varat to mazgāt daudz reizes un nebaidīties no negadījumiem, kas reizēm rodas spēlēšanās laikā. Labākā bērnība ir bez raizēm!

Lielajā sortimentā noteikti atradīsies gultas veļas rakstu, kuru Jūsu mazulis iemīlēs. Bērnu gultas veļa ne velti tiek apdrukāta krāsaini - dažādas krāsas un raksti ļauj bērniem iepazīt pasauli, zīmējumi iedvesmo viņus, ieinteresē un iedvesmo sapņiem un spēlēm. Mīļākais gultas veļas komplekts pārvērtīs gulētiešanu par jautru spēli, tāpēc noteikti ir vērts nedaudz pievērst uzmanību gultas veļas izvēlei.

Mūsu interneta veikalā bērnu gultas veļu var iegādāties ātri un ērti: vienkārši paaiciniet mazuli un kopā pie datora izvēlieties tīkamākos varoņus un krāsas. Un izvēlēto komplektu izsūtīsim Jums uz jebkuru valsts nostūri dažu dienu laikā. Tas ir vienkāršākais veids parūpēties par mierīgu, ērtu un kvalitatīvu mazuļa miegu un labākajiem bērnības iespaidiem!

Lasīt vairāk