BAMBOO dvieļu komplektiem 20% atlaide! Noklikšķiniet šeit!

Gultas pārvalks SIESTA

Gultas pārvalks SIESTA

 
Virsējais audums: 100% poliesters
Gultas pārklāja pildījums: 100% poliesters
Izcelsmes valsts: Ķīna
Svars: 1.160kg
9,37 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

9,37 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Gultas pārvalks SIESTA

Gultas pārvalks ir viens no guļamistabas tekstila elementiem - redzams, funkcionāls un palīdz radīt vēlamo atmosfēru un stilu. Gultas pārvalks var harmoniski papildināt vienkrāsainu dizaina līniju, harmoniski iekļauties izveidojamā stila koncepcijā, bet tas var būt arī otrādi - gaišs, izteiksmīgs gultas pārvalks ar unikāliem rakstiem var kļūt par aizraujošu guļamistabas akcentu - kura opcija ir atkarīga no jūsu vajadzībām. Neaizmirstiet arī gultas pārvalka būtisko funkciju - pasargāt gultu un gultas piederumus no putekļiem, netīrumiem, saules gaismas. Tas pamato nepieciešamību izvēlēties ne tikai skaistu, bet arī izturīgu produktu.

Lai gan daudzi, izvēloties gultas pārvalku, koncentrējas uz vizuālo tēlu, jāņem vērā vēl citi aspekti. Gultas pārvalka audums nosaka tā izskatu, kopšanas īpašības un izturību. Mūsu SIESTA gultas pārvalki ir izgatavoti no augstas kvalitātes poliestera. Šī sintētiskā šķiedra pārsteidz ar tās ārkārtas īpašībām un radītā greznuma iespaidu. Audums ir ļoti izturīgs, izturīgs pret nodilumu un mazgāšanu, bet tajā pašā laikā ārkārtīgi mīksts, viegls un elegants. Šī gultas pārvalks jums patiks ilgi laiku - pat pēc daudz mazgāšanas tas nezaudēs savu reprezentatīvo izskatu. Tāpēc nevilcinieties, ja meklējat gultas pārvalku sev vai praktisku dāvanu mīļotajam.

Augsti kvalitātes standarti, audums ar nevainojamām īpašībām, katras šuves precizitāte nodrošina ārkārtas greznību, ko šī gultas pārvalks piešķirs jūsu guļamistabas telpai. Gultas pārvalks un ārējais audums ir izgatavots no 100% poliestera, nodrošinot izcilu izturību. Lai ilgu laiku saglabātu sākotnējo izskatu un funkcionalitāti, ieteicams ievērot mazgāšanas un žāvēšanas ieteikumus.

Gultas pārvalku SIESTA krāsu gammu ļoti iecienīs klasikas cienītāji - dominējošie pelēkie toņi, burvīgās kastes un augu motīvi izskatās ārkārtīgi estētiski. Jūs varat izvēlēties no vairākām krāsām - tās visas ir neitrālas, daudzpusīgas, tāpēc tās derēs jebkura stila guļamistabai.

Šis produkts ir izgatavots no OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertificēta auduma. Šis sertifikāts apliecina, ka šķiedru apstrādē netiek izmantotas kaitīgas vielas, produkts ir drošs, neizraisa alerģiju un ir piemērots bērniem.

 

Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.

Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (115)

Līdzīgas preces

avatar