Iepērkoties par vismaz 50 EUR dvieļu komplekta cena tikai 4.99 EUR! Vairāk informācijas!

Dvielis T0108

Dvielis T0108

 
Sastāvs: 100% ķemmdzijas kokvilna
Dvieļa blīvums: 550 g/m2
Izcelsmes valsts: Pakistāna
Svars: 0.925kg
10,70 €
15,29 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

10,70 €
15,29 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Dvielis T0108

Pēc vannošanās ādai nepieciešams īpašs maigums, tāpēc ķemmēta kokvilnas šķiedra ir lieliska izvēle. Šī gaisīgā dvieļa virsma satur neskaitāmas cilpas, kas maigi pieskaras pie mitras ādas un iesūc katru ūdens lāsi. Tas ir dvielis, kas sniedz jums siltu un mājīgu apskāvienu, kuru vēlaties izbaudīt katru reizi, kad izkāpjat no vannas vai dušas.

Dvieļus rotā zigzaga raksta maliņa un maigi toņi, gaisību akcentē ierāmējoša apmale. Šis dvielis - mājīguma avots jūsu vannas istabā. Un garāka ķemmētā kokvilnas šķiedra rada greznuma iespaidu. Ķemmētas kokvilnas izstrādājumi ir īpaši: tie ir mīkstāki, bet stiprāki, izturīgāki pret nodilumu. Šī kokvilna ir īpaši apstrādāta, padarot to lieliski piemērotu tiem, kam ir jutīga vai alerģiska āda.

Ķemmētā kokvilna ir šķiedra ar īpašu maigumu un izturību, kas lieliski piemērota vannas istabas tekstilizstrādājumu ražošanai. Kokvilnas dvieļi ir viegli mazgājami: tie saglabā savu maigumu un ātri izžūst. Dabiskā kokvilna ātri uzsūc mitrumu, un katrs šīs augu šķiedras pieskāriens ir maigs ādai. Rezultātā šos dvieļus iecienīs gan bērni, gan pieaugušie, un jūs izbaudīsiet to maigumu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Šis produkts ir izgatavots no OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertificēta auduma. Šis sertifikāts apliecina, ka šķiedru apstrādē netiek izmantotas kaitīgas vielas, produkts ir drošs, neizraisa alerģiju un ir piemērots bērniem.

Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (19)

Līdzīgas preces

avatar