Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Dvielis 550 LUXURY

Dvielis 550 LUXURY

 
Sastāvs: 100% Kokvilna
Dvieļa blīvums: 550 g/m2
Izcelsmes valsts: Pakistāna
Svars: 0.091kg
0,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

0,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Dvielis 550 LUXURY

Viesnīcu dvieļiem ir jābūt augstas kvalitātes, tiem tiek izvirzītas īpašas prasības. Šiem tekstila ražojumiem ir jāpiedzīvo daudz mazgāšanas un gludināšanas. Tieši tāpēc piedāvājam izvēlēties dabīgās kokvilnas dvieļus, kuri ir ilgnoturīgi un tiem ir labas īpašības. Tāds dvielis ātri un viegli iesūc mitrumu kā arī ātri žūst, to ir viegli lietot. Kokvilnas dvieļi vienmēr paliek mīksti un maigi, der bērniem, pieaugušajiem, cilvēkiem, kam ir alerģijas. Tos ir viegli mazgāt, traipi un netīrumi ir viegli noņemami no auduma.

Šiem dvieļiem ir jāizskatās nevainojami, tāpēc tos ražojot, tiek pievērsta uzmanība detaļām, tā tiek nodrošināta ilgnoturība un augstākā kvalitāte. Izvēloties šos dvieļus saviem viesnīcas viesiem, nodrošināsiet ērtumu un iespēju priecāties par maigu, dabīgā auduma pieskārienu.

Kokvilna - kokvilnas materiāls iegūstams no kokvilnas ziediem. Kokvilna ļoti labi uzsūc mitrumu un ir gaisa caurlaidīga, kas nozīmē, ka ķermenis elpos. Neizraisa alerģiju un nekairina ādu. Kokvilnu kopt ir pavisam vienkārši, tāpēc atbrīvoties no traipiem būs īpaši viegli.

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru.
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (33)

Līdzīgas preces

avatar