Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Dvielis 380H

Dvielis 380H

 
Sastāvs: 100% Kokvilna
Dvieļa blīvums: 380 g/m2
Izcelsmes valsts: Pakistāna
No 0,52 €
0,75 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

No 0,52 €
0,75 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Dvielis 380H

Mājas un viesnīcu tekstila nozarē kokvilna nav atšķirama. Šai dabiskajai šķiedrai ir ārkārtas īpašības - tā ir ļoti mīksta un maiga, neaprakstāmi mājīga un lieliski sildoša, tai ir apskaužama absorbcija un labākajā gadījumā - ārkārtīgi viegli kopjama. Tāpēc viesnīcas vannas istabās parasti tiek izmantoti kokvilnas dvieļi.

Mūsu sniegbaltie kokvilnas dvieļi ir ļoti kvalitatīvi, izturīgi un pat pēc daudzu mazgāšanas un gludināšanas tie turpina pārsteigt ar savu nevainojamo izskatu un īpašībām. Jūtieties brīvi mazgāt, žāvēt un gludināt šos dabiskās šķiedras dvieļus. No tiem ļoti viegli tiek noņemti dažādi traipi. Ne tikai tas, ka kokvilnas dvieļi būs labākā izvēle alerģiskai ādai, jutīgai, ar noslieci uz izsitumiem un tā tālāk.

Dvieļi ar blīvumu 380 g / m2 ir viegli, biezāki, apburoši ar savu maigumu. Viņi perfekti nosusina ādu, absorbējot pat mazākos ūdens pilienus. Jūs izbaudīsit to pieskāriena un žāvēšanas īpašības katru reizi, kad izkāpsit no vannas vai dušas.

Izvēlieties vēlamo izmēru - mums ir vairākas variācijas, lai jūs varētu izgatavot dažādu dvieļu komplektu atbilstoši individuālajām vajadzībām.

Izvēlieties šos tekstilizstrādājumus viesnīcai un dodiet viesiem, kas šeit uzturas, iespēju un pēc peldēšanas izbaudiet perfektu dabīgā auduma pieskārienu.

Mūsu produkti atbilst OEKO-TEX® STANDARD 100 prasībām.

oeko tex patalynes sertifikatas

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru.
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (40)

Līdzīgas preces

avatar