50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,39 €

Neskatoties uz to, ka gada beigās aiz loga ir skarba ziema, Ziemassvētki ir vieni no mājīgākajiem un siltākajiem svētkiem. Liela uzmanība tiek pievērsta Ziemassvētku galdam, kas kļūst par svētku centru, ap kur pulcējas tuvākie un mīļākie cilvēki. Ziemassvētku salvetes piešķirs galdam vēlamo eleganci, greznību un vienlaikus pildīs savu galveno funkciju.

Jūsu svētku rotājums

Ja izvēlēsities kvalitatīvas salvetes, tās kļūs par vienreizēju Ziemassvētku galda rotājumu. Skaisti salocītas salvetes rada elegantu, izsmalcinātu un solīdu galda izskatu. Nav noslēpums, ka Ziemassvētkiem bieži izvēlas sarkanās salvetes. Uz galda tās būs kā akcents un nepaliks nepamanītas. Bet, ja jūs izvēlēsieties sarkano galdautu, tad salvetēm uz galda vajadzētu būt citā krāsā. Uz sarkana fona nevainojams izskatīsies baltas vai gaišu toņu pasteļkrāsas salvetes.

Svētku salvetēm jābūt no auduma, nevis no papīra. Tekstila salvetes rada pavisam citu tēlu un grezni rotā servēto galdu.

Kādas salvetes izvēlēties?

Ziemassvētku salvetes ir svarīgs svētku galda akcents, tāpēc tām jābūt gan skaistām, gan kvalitatīvām. Pievērsiet īpašu uzmanību audumam. Izvēloties kokvilnu, jūs būsiet izdarījis pareizo izvēli. Kokvilnas salvetes būs izturīgas, lieliski saglabās krāsu un labu izskatu pat pēc vairākkārtējas mazgāšanas. Žakarda satīns piešķirs papildu greznību un izturību - šī auduma salvetes izskatās neparasti skaistas.

Galda salvetēm ir jāveic arī sava galvenā funkcija - novietotas uz ceļgaliem tām jāaizsargā drēbes no pārtikas un šķidrumiem. Izvēloties auduma galda salvetes, šī galvenā salvešu funkcija būs veikta nevainojami.

Mūsu Ziemassvētku salvešu klāsts

Kur iegādāties kvalitatīvas salvetes Ziemassvētkiem?

Ja vēlaties iegādāties augstas kvalitātes un ļoti skaistas Ziemassvētku salvetes par zemu cenu, izvēlieties Nostra! Mūsu tekstilizstrādājumi internetā - ērti, ātri un vienkārši. Mēs parūpēsimies, lai pasūtījums jūs sasniegtu bez starpgadījumiem un operatīvi. Nostra salvetes internetā un fiziskajā tirdzniecības vietā piesaista ar pievilcīgu cenu un iespēju maksāt vēl lētāk, akcijas laikā.

Lasīt vairāk