Dažādšķiedru gultas veļa izpārdošana. Noklikšķiniet šeit!

Tekstila salvetes

Atvainojamies, tomēr šajā kategorijā preču nav.

Skaistas salvetes ir funkcionāls un elegants galda dekorācijas akcents. Tās palīdz uzturēt tīrību un kārtību, kā arī uzsver kopējo galda dekorēšanas koncepciju. Tekstila galda salvetes - nevainojama elegance un skaistums.

Tekstila salvešu priekšrocības

Tekstila salvetes mūs savaldzina ar savu estētisko izskatu un izsmalcinātību. Šādas salvetes uz galda vienmēr izskatās grezni, stilīgi un solīdi. Ģimenes pusdienām, vakariņām, īpašām svinībām un godiem galda salvetes būs lieliska izvēle. Stilīgi salocītas tekstila salvetes izskatās nevainojami.

Tekstila galda salvetēm ir ne tikai estētiska funkcija, bet uzklātas uz ceļiem tekstila salvetes nodrošina teicamu apģērba aizsardzību ēšanas laikā. Tekstila salvetes to izdarīs daudz labāk nekā papīra salvetes.

Tekstila salvetes ir ekonomiskāks risinājums, jo tās ir izturīgas un daudzkārt lietojamas.

Kādas salvetes izvēlēties?

Ja jūs nolemsiet iegādāties tekstila salvetes, tad tieši audums būs pamat kritērijs jūsu izvēlei. Tam jābūt augstas kvalitātes, izturīgam, jo tikai tāda auduma salvetes ilgtermiņā saglabās reprezentatīvu izskatu, izturēs vairākkārtēju mazgāšanu un lieliski kalpos. Piemēram, ja jūs pērkat salvetes restorānam, tām jābūt īpaši stingrām un izturīgām.

Kādam gadījumam salvetes izmantosiet? Svētku salvetes var būt klasiskas vai spilgtas krāsas. Ja jums ir vajadzīgas salvetes kāzām, izvēlieties baltas - tās ne tikai izskatās nevainojami, estētiski, bet arī tiek rekomendētas protokolā. Sarkanās salvetes ir lieliski piemērotas Ziemassvētkiem. Citām svinībām salvetes varat pieskaņot dekoriem vai svinību noteicošajai krāsai.

 Tekstila salvetes mūsu klāstā

  • Piedāvājam vairākus salvešu izmērus galda dekorēšanai: 34x34, 35x35, 45x45 cm
  • Baltas, gaiši brūnas un sarkanas galda salvetes. Kuras piestāvēs jūsu galdam?
  • Galda servēšanai mūsu salvetes izskatīsies nevainojami, jo tās ir izgatavotas no kvalitatīviem audumiem - kokvilnas vai kokvilnas un poliestera savienojums.
  • Tekstila salvetes kāzām, ģimenes svētkiem, restorāniem, mājai u.c. 

Kur iegādāties tekstila salvetes?

Jautājat, kur ir iespējams nopirkt augstas kvalitātes, skaistas auduma salvetes par īpaši zemu cenu? Apmeklējiet Nostra veikalu, bet ja ir aktuāli iegādāties salvetes internetā, tad izvēlieties mūsu internet veikalu, kur to varēsiet izdarīt lēti, ērti un ātri. Pamanīsiet, ka tekstila galda salvetes interneta veikalā ir lētākas, jo mēs piedāvājam ļoti labas cenas mūsu produktiem!

Lasīt vairāk
avatar