Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Salvetes

Atvainojamies, tomēr šajā kategorijā preču nav.

Grūti iedomāties bez salvetēm servētu galdu. Tas ir viens no funkcionālākajiem galda servēšanas elementiem. Vēl vairāk, salvetes ir stilīgs akcents, kas var vai nu harmoniski saplūst ar kopējo galda rotājuma koncepciju, vai arī kļūt par izteiksmīgu, gaumīgi kontrastējošu galda detaļu.

Kā dekorēt galdu?

Lai gan galda dekoru izvēle ir liela, piem., sveces, svečturi, vāzes, ziedi, augļu kompozīcijas, zaļumu vītnes u.c., tomēr galdauts un salvetes ir būtisks galda akcents. Tieši salvetes palīdz radīt vēlamo galda izskatu, noskaņu, iespaidu. Tā kā salvetes var pilnībā mainīt galda izskatu, tad izvēlieties interesantu, negaidītu salvetes locīšanas tehniku vai arī klasisko veidu.

Dekorējot galdu, ieteicams salvešu krāsu saskaņot ar citiem dekorācijas elementiem, lai panāktu gaumīgu un skaistu kopējo tēlu.

Kādas salvetes izvēlēties?

Neatkarīgi no tā, kādam gadījumam jūs izvēlaties galda salvetes, tām jābūt kvalitatīvām. Tekstila salvetes, kuras ir izgatavotas no kvalitatīva auduma, uz galda izskatīsies visglītāk. Kvalitatīvas, izturīgas un skaistas galda salvetes vienmēr izskatīsies grezni un stilīgi.

Ar kādām salvetēm dekorēsiet galdu, atkarīgs no svētku tēmas. Piemēram, sarkanās salvetes ir lieliski piemērotas Ziemassvētkiem, bet kāzu salvetēm vēlams būt baltām - tā ir perfekta klasika un estētika.

Salvešu izvēle ir atkarīga arī no tā, kur tās tiks izmantotas. Piemēram, salvetēm restorānos jābūt no auduma un lielākām, un nekāda papīra. Tāpat restorānos salvetēm jābūt neapskaužami stingrām un izturīgām, jo tās tiks mazgātas ļoti bieži.

Salvetes mūsu klāstā

  • Mēs piedāvājam vairāku izmēru galda salvetes: 34x34, 35x35, 45x45 cm.
  • Krāsu izvēle: baltas, sarkanas un gaiši brūnas salvetes.
  • Mūsu klāstā ir tikai augstas kvalitātes, izturīgas, glītas galda salvetes. Mēs piedāvājam simtprocentīgas kokvilnas salvetes vai kokvilnas un poliestera tandēmu.

Kur iegādāties kvalitatīvas salvetes?

Vai mājās, svētku reizēs, restorānos jums ir vajadzīgas kvalitatīvas salvetes par īpaši zemu cenu? Piedāvājam apskatīt Nostra salvešu klāstu, kur varēsiet izvēlēties jums vispiemērotākās augstas kvalitātes salvetes, lētāk. Galda salvetes mūsu interneta veikalā iegādāties ir ļoti ērti un ātri. Turklāt internetā salvetes jums maksās vēl lētāk, ja izmantosiet kādu no piedāvātajām zemo cenu akcijām, bet mēs parūpēsimies par drošu jūsu pirkumu piegādi.

Lasīt vairāk
avatar