Aizkari ir funkcionāla mājas interjera sastāvdaļa, kas palīdz radīt vēlamo telpas stilu atbilstoši noteiktam noskaņojumam un krāsām. Kvalitatīvi, izturīgi un izskatīgi aizkari ir papildu greznība jūsu mājām.

Nostra audumu priekšrocības

Nostra aizkaru audumiem ir raksturīga augsta kvalitāte un izturība, kas ir ļoti svarīgi, kad runa ir par aizkariem, jo tie ir pakļauti ilgstošai saules gaismas iedarbībai.

Mēs pievēršam lielu uzmanību auduma kritumam – nevainojams kritums nakts aizkariem piešķir estētiku un greznu un skaistu izskatu. Ļoti svarīgs ir arī stingrs biezums un nevainojamas krokas.

No pirmā acu uzmetiena mūsu nakts aizkaru audumi izskatās viegli, lokani, mīksti – tās ir īpašības, kas vizuālo tēlu padara estētisku. No otras puses, šie audumi ir ļoti izturīgi, un nakts aizkari ir ļoti noturīgi pret saules gaismas un citu faktoru iedarbību.

Aizkaru tekstilu lieliski papildina izturīgais un noturīgais poliesters, kas tiem nodrošina maigumu un dabiskumu. Linu auduma imitācijas audumiem ir ļoti patīkama auduma šķiedru tekstūra. 

Mūsu sortimentā esošie aizkaru audumi

Kur nopirkt kvalitatīvus audumus nakts aizkariem?

Vai domājat, kur Latvijā tiek pārdoti augstas kvalitātes izturīgi un skaisti aizkaru audumi? Izvēlieties no Nostra klāsta, iepērcieties tiešsaistē, un mēs parūpēsimies, lai pasūtītie audumi pie jums nonāktu ātri un raiti! Aizkaru audumi internetā – ērti, ātri un ļoti vienkārši. Vai jūs interesē audumi aizkariem par zemām cenām? Mums būs, ko piedāvāt!

Lasīt vairāk